УкрРус

Думали, що прокатить. Але не прокатило

16т

Чиновники і держслужбовці мають декларувати все своє майно, щоб їх не посадили. В законі ця норма прописана. В тому ж і сенс е-декларацій, що вони все мають показувати. Навіть якщо хтось захоче приховати свої доходи або майно, а потім щось купить, то як він це пояснить? А так показав, що вдома є мільйон доларів і якщо потім щось купить, можна буде сказати, "ось в мене ж був мільйон доларів". Тому чиновники спеціально декларують більше, щоб потім не пояснювати своїх джерел доходів.

Для себе у цих е-деклараціях я не відкрив нічого. Можемо тільки порадіти за тих талановитих людей. Ми і так все знали, а тепер це все просто звіалізували. е-декларації відкриють очі людям, які намагалися не думати. Тепер їм все розжували, показали і вони будуть бачити, хто ж балотується у Черкаській області, приміром.

Чому заповнення е-декларацій викликало такий ажіотаж? Бо в Україні все робиться в останні дні. Це наша така українська чеснота і її можна побачити на будь-яких прикладах. Також думаю, що всі до останнього сподівалися, що прокатить. Але не прокатило.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги