Чиновники і держслужбовці мають декларувати все своє майно, щоб їх не посадили. В законі ця норма прописана. В тому ж і сенс е-декларацій, що вони все мають показувати. Навіть якщо хтось захоче приховати свої доходи або майно, а потім щось купить, то як він це пояснить? А так показав, що вдома є мільйон доларів і якщо потім щось купить, можна буде сказати, "ось в мене ж був мільйон доларів". Тому чиновники спеціально декларують більше, щоб потім не пояснювати своїх джерел доходів.

Для себе у цих е-деклараціях я не відкрив нічого. Можемо тільки порадіти за тих талановитих людей. Ми і так все знали, а тепер це все просто звіалізували. е-декларації відкриють очі людям, які намагалися не думати. Тепер їм все розжували, показали і вони будуть бачити, хто ж балотується у Черкаській області, приміром.

Чому заповнення е-декларацій викликало такий ажіотаж? Бо в Україні все робиться в останні дні. Це наша така українська чеснота і її можна побачити на будь-яких прикладах. Також думаю, що всі до останнього сподівалися, що прокатить. Але не прокатило.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости