Чия земля? Калитчина? Чи Яценюка?

2.3т

На жаль, у нас урядовці все ще діляться на "совків" та тих нечисленних, хто розуміє і творить західний Капіталізм.

Спроба Яценюка 24-го вересня НАВЕСТИ ЛАД у земельних відносинах в Україні - це чистий "совок".

Поясню чому. По-перше, для того, щоб просто ДОКУМЕНТАЛЬНО з'ясувати кадастри для 33-х мільйонів гектарів української ріллі потрібні кілька тисяч землемірів та декілька мільйонів гривень: це рік РОБОТИ, якого в уряду Арсенія вже немає, як де факто немає і тієї більшості, що вибирала цей уряд "грузинських" галасливих "реформ".

По-друге, коли прем'єр тієї Країни, де найбільше в світі чернозему на душу населення, раптом під зиму починає займатися земельними питаннями, то в мене виникає кілька питань: чи знає він взагалі щось про земельні кадастри; чи знає він, скільки вже "прихватизували" на даний момент людських паїв ЗА ГРОШІ наші УКРАЇНСЬКІ латифундисти; і, нарешті, чи не хоче він зберегти цю Землю, щоб віддати її потім БЕЗПЛАТНО в результаті типової для ЄС реституції полякам-румунам etc??!

Великий Де Голль провів у Франції з 1945-го року УСПІШНУ земельну реформу: кожна сім'я фермерів отримувала 100 гектарів землі: саме ці фермери і годують сьогодні Францію, Європу і...нас! В Україні на сьогодні - найменша частка фермерів у валовому сільгосппродукті в ЄС, а Яценюк віддати нашим фермерам наш чернозем явно і далі не збирається, маскуючи своїм антилатифундистським скавучанням повну бездіяльність свого уряду в земельному питанні.

Справжній же смисл земельної реформи - це розумно роздати по 100 гектарів чернозему тим українським сім'ям, які бажають стати заможними землеробами. І тоді у нас буде, як у двохмільйонної української діаспори Канади-США: найвищий відсоток дітей з вищою освітою, найбільше приватних будинків на душу населення, найбільше власників крамничок "Квіти" та "Ковбаса"...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости