Віктор Вовк
Віктор Вовк
Народний депутат України

Блог | Європа занурюється в ідеологічну кризу

Турбйорн Ягланд

Вислухав сьогодні абсолютно ганебний виступ Генсека Ради Європи Ягланда перед членами ПАРЄ. Серед викликів 2017 року, що постали перед 47 країнами - членами Ради Європи, виявляється немає проблеми російської агресії проти України, окупації частини нашої території та анексії Криму. І це для міжнародної організації, головні завдання якої полягають у захисті верховенства права, демократії та прав людини.

Видео дня

При цьому більшу частину свого обурливого виступу цей формальний лідер Ради Європи присвятив головній загрозі сучасній Європі, якою на його переконання є вибух популізму (!) в Європі та світі.

До речі, жодного питання до Ягланда щодо російської агресії та ситуації з демократією та правами людини в Росії також не було (українські члени ПАРЄ нагоди задати питання, на жаль, не отримали). Разом із переобранням сумнозвісного Педро Аграмонта Президентом ПАРЄ, це є ще одним свідченням, як глибоко страх і політика умиротворення агресора проникли в душі європейців та паралізують їхню свідомість.

А також проявом того, як болісно коспомолітизовані еліти сприймають обурення простих громадян явним відривом своїх еліт від глибинних інтересів своїх народів. Як справжню загрозу своєму панівному положенню. А ось загрози агресивного новітнього варварства на своєму східному кордоні в якомусь розумовому паралічі бачити вперто не хочуть.

Європа, схоже, занурюється в глибоку ідеологічну, моральну та інституційну кризу. А Україна несподівано для себе волею історії опиняється на передньому краї захисту європейських цінностей і цивілізації загалом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...