УкрРус

Хижаки! Влада перетворює Україну на центр еміграції

12.5т

За даними опитування TNS Online Track з України хочуть виїхати 65% громадян – п’ята частина з них на постійне проживання! Це наочний показник провалу так званих реформ влади. Тому що справжні реформи призводять до підвищення добробуту громадян, поліпшення якості життя, збільшення соціальної захищеності. А наша влада переконана, що реформи - це підняття тарифів, набирання нових закордонних кредитів та приватизація за безцінь стратегічних підприємств. Хижаки! Перетворюють країну на центр еміграції.

Радикальна партія натомість пропонує план перетворення України на європейський центр виробництва та інновацій, як створити у нас кращі умови для високотехнологічного бізнесу та промисловості так, щоб через 5 років не українці тікали з країни, а іноземці прагнули переїхати до України. Це реальна альтернатива урядовій політиці - антикризовий План розвитку економіки,  який ми з Віктором Галасюком запропонували Президенту, прем’єру та спікеру Ради. На жаль, їм це байдуже, але боротьба Радикальної партії за гідне життя українців триває.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги