Інформаційний простір не є українським

33

Коли я веду мову про "український" інформаційний простір, то не маю на увазі, що українські шаровари мають виблискувати всі 24 години на екрані. Йдеться про те, що інформація, яка подана, має бути подана із українських, громадських, громадянських й політичних позицій. Щоб відчувалося, телебачення, яке ми дивимось – походить з України. А цього немає.

По-перше, мене до болю і жалю доводить засилля старих радянських фільмів. Таке враження, що стара радянська держава все ще існує. Якщо не у політичній реальності, то вона існує в українському телевізійному просторі.

Будь-які комерційні аргументи в даному випадку мене не цікавлять, вони для мене неважливі, і телебачення може спокійно існувати без них. І аргументація, що, мовляв, нема чим заповнити ефір: нема українських фільмів і тому треба давати ці – є неадекватною. Я переконаний у цьому. За ними стоять понти, політичний і пропагандистський розрахунок власників, які базуються на російському капіталі.

Крім того, дух передач. Звичайно, це не є стара радянська або сучасна російська брутальна пропаганда. Вона акуратніша, але від цього ця проросійська пропаганда стає ще більш небезпечнішою. Тому що проникає в душу, не викликає відразу спротиву, а залазить і починає діяти із середини.

Тому в мене створюється таке враження, що за українським інформаційним простором не стежать. Українська держава не контролює свій інформаційний простір.

Не пригадую, чим там закінчились останні бої за членство у комітеті, але припускаю, що вплив на діяльність комітету, який нібито покликаний стежити за нашим інформаційним простором, далі мають старі сили. Старі проросійські сили, які ставляться до українського з легким презирством.

Тому висновок один – українська держава повинна без сумніву переглянути свої позиції у цьому питанні. Бо якщо ми годуємо людей такою телевізійною продукцією, потім нічого дивуватися зраді у державних структурах чи то у військових колах самих великих наших генералів. Усі вони виховані на цих фільмах і на цьому телебаченні.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости