Трамп зробив перший крок назустріч Кремлю

Трамп зробив перший крок назустріч Кремлю

Білий дім зробив заяву про можливу угоду американського президента Дональда Трампа з Володимиром Путіним в питаннях боротьби з тероризмом, але за певних умов. ЗМІ моментально підхопили повідомлення, однак трактують його по-різному.

"Він ясно сказав, що якщо він зможе добитися угоди з Росією, що намагалися зробити кілька останніх адміністрацій, то він так і вчинить, а якщо не зможе - то не вчинить. Але він спробує. Я думаю, його успіх як бізнесмена і парламентера потрібно розглядати як позитивний знак, що він здатний це зробити", - процитували ЗМІ слова прес-секретаря Білого дому.

Головне завдання Трампа - запропонувати Путіну спільну боротьбу з ІДІЛ на Близькому Сході без американської коаліції. Фактично, це буде співпраця з Туреччиною, Іраном та Росією для того, щоб остаточно знищити терористичне угруповання ІДІЛ, яке налічує близько 40 тисяч бійців, а їх територія займає стільки ж, як територія Великобританії. Саме про цю бородьбу з тероризмом йшла мова, а також не розповсюдження його у світі.

Цю новину активно підхопили російські пропагандисти, адже перше, що вони вловили "угода США з Росією", а остання дуже хоче зняття економічних санкцій, а також забрати собі східні території України.

Втім не треба виключати той важливий момент, що повідомлення про цю угоду - це перший крок до співпрації США і Росії. Більше того, таку співпрацю ініціює Трамп. Тому цілком можливо, що у майбутньому Америка знайде спільні точки дотику з Москвою і надалі діятиме всупереч інтересів України.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Российско-украинский конфликтБлог о событиях в миреЭксклюзивВладимир ПутинДональд Трамп