Тривожні ознаки фашизму: Росія не може жити без війни

8.5т

Факт незаконної заборони Меджлісу в окупованому Росією Криму слід розглядати в загальній картині ситуації в РФ. У цій країні взагалі не існує демократії як такої, а авторитарний режим поступово і впевнено перетворюється на тоталітарний. Слід розуміти, що питання стосується не лише Меджлісу, а й будь-яких інших проявів людського права. Повсякчас у РФ державні структури намагаються знищити будь-яку суспільну думку, включаючи й об’єднання громад.

Давайте згадаємо, як Володимир Путін, який сконцентрував у свої руках всі важелі влади, зустрічався з керівниками фракцій Держдуми і давав вказівки щодо призначення голів комітетів, спікера і тд. Згодом, ми побачили: всі його накази виконали. А давайте загалом згадаємо, як відбувалися ці вибори в Держдуму: традиційні масові фальсифікації, контроль над виборчими комісіями тощо. Я вже й не кажу про загальну ідеологію Кремля яка вміщується у значуще поняття "рускій мір" і яка стала загальнодержавною. Зважаючи на всі ці факти стає зрозуміло, що в цій країні просто не можуть існувати будь-які громадські ініціативи.

Зараз у Росії прослідковуються ознаки фашиського режиму, оскільки влада не просто контролює всі сфери суспільного життя, а й не може жити без війни. Це дуже тривожно: коли країна бачить сенс лише у збройному конфлікті. Саме тому кримські татари, як й інші національні меншини та спільноти піддаються і будуть піддаватися репресіям. Вони страждатимуть за те, що не визнають політику Путіна і окупацію українського півострова.

На жаль, на цю ситуацію вплинути дуже важко. Антиросійські санкції частково обеззброюють Росію, але не відіграють вирішальної ролі. Зараз Путін сумнівається у єдності європейської спільноти і чекає на зняття обмежень вже найближчим часом. У зв’язку з цим, він готовий до останнього тиснути на міжнародну дипломатію.

Так, дії російського президента стосовно заборони Меджлісу могли б стати приводом для введення нових санкцій проти РФ, але чи стануть? Річ у тому, що в Європі зараз і справді немає єдності. Давайте пригадаємо декілька фактів: перші санкції проти Кремля впровадили після анексії Криму, наступну їх хвилю зініціював збройний конфлікт на Донбасі, а потім їх посилили Мінські угоди. Та у зв’язку із тим, що після цих подій у російсько-українському конфлікті кардинально нічого не змінилось, Європа почала допускати можливості щодо поетапного зняття санкцій, аби показати Путіну, що вони вітають будь-який його крок на зустріч миру. Більше того, 5 європейських країн готові взагалі зняти антиросійські санкції за будь-яких умов.

Та руки опускати не слід. Звісно, Україна спочатку відзначилась не дуже активною позицією, але протест триває. Все, що ми маємо і повинні робити – це відстоювати власні права на міжнародному рівні дипломатичним шляхом. Окрім того, ми можемо заводити кримінальні справи проти маріонеток Кремля, які відстоюють політику Путіна на українських територіях та на міжнародному рівні.

Читайте все новости по теме "Аннексия Крыма" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги