УкрРус

Тривожні ознаки фашизму: Росія не може жити без війни

9.4т

Факт незаконної заборони Меджлісу в окупованому Росією Криму слід розглядати в загальній картині ситуації в РФ. У цій країні взагалі не існує демократії як такої, а авторитарний режим поступово і впевнено перетворюється на тоталітарний. Слід розуміти, що питання стосується не лише Меджлісу, а й будь-яких інших проявів людського права. Повсякчас у РФ державні структури намагаються знищити будь-яку суспільну думку, включаючи й об’єднання громад.

Давайте згадаємо, як Володимир Путін, який сконцентрував у свої руках всі важелі влади, зустрічався з керівниками фракцій Держдуми і давав вказівки щодо призначення голів комітетів, спікера і тд. Згодом, ми побачили: всі його накази виконали. А давайте загалом згадаємо, як відбувалися ці вибори в Держдуму: традиційні масові фальсифікації, контроль над виборчими комісіями тощо. Я вже й не кажу про загальну ідеологію Кремля яка вміщується у значуще поняття "рускій мір" і яка стала загальнодержавною. Зважаючи на всі ці факти стає зрозуміло, що в цій країні просто не можуть існувати будь-які громадські ініціативи.

Зараз у Росії прослідковуються ознаки фашиського режиму, оскільки влада не просто контролює всі сфери суспільного життя, а й не може жити без війни. Це дуже тривожно: коли країна бачить сенс лише у збройному конфлікті. Саме тому кримські татари, як й інші національні меншини та спільноти піддаються і будуть піддаватися репресіям. Вони страждатимуть за те, що не визнають політику Путіна і окупацію українського півострова.

На жаль, на цю ситуацію вплинути дуже важко. Антиросійські санкції частково обеззброюють Росію, але не відіграють вирішальної ролі. Зараз Путін сумнівається у єдності європейської спільноти і чекає на зняття обмежень вже найближчим часом. У зв’язку з цим, він готовий до останнього тиснути на міжнародну дипломатію.

Так, дії російського президента стосовно заборони Меджлісу могли б стати приводом для введення нових санкцій проти РФ, але чи стануть? Річ у тому, що в Європі зараз і справді немає єдності. Давайте пригадаємо декілька фактів: перші санкції проти Кремля впровадили після анексії Криму, наступну їх хвилю зініціював збройний конфлікт на Донбасі, а потім їх посилили Мінські угоди. Та у зв’язку із тим, що після цих подій у російсько-українському конфлікті кардинально нічого не змінилось, Європа почала допускати можливості щодо поетапного зняття санкцій, аби показати Путіну, що вони вітають будь-який його крок на зустріч миру. Більше того, 5 європейських країн готові взагалі зняти антиросійські санкції за будь-яких умов.

Та руки опускати не слід. Звісно, Україна спочатку відзначилась не дуже активною позицією, але протест триває. Все, що ми маємо і повинні робити – це відстоювати власні права на міжнародному рівні дипломатичним шляхом. Окрім того, ми можемо заводити кримінальні справи проти маріонеток Кремля, які відстоюють політику Путіна на українських територіях та на міжнародному рівні.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги