Які люди були!... Правда, уже всі мертві

2.4т

Наша прокуратура ще не має чуття в грошах. Коли кого хапнуть, то відразу розкладають пасьянс з валюти чи гривень. А я знав такого бандюка, якому носили бабло за "кришу", що він грошей ніколи не рахував. Ото візьме пачку в пальці і: "Тут 10?" Чи там "20?" А було що й визвірився, відчувши що сума не кругла.

І так само намацально визначав фальшиві купюри. Ба більше – міг самими пальцями з’ясувати, що то за валюта. Не має значення – юань чи песо.

Любив зі мною потриндіти на високі теми.

– От ти, бл*дь, сидиш у книжках. Я теж люблю читати. Але книжка – це яблуко, яке взяв і з’їв. Це ж не яблуня. Ну, зжереш ти за життя сто тисяч яблук і шо? Станеш яблунею? Ніх*ра. Ти будеш яблучним пляцком у кращому випадку. Розумієш? Яблучним, бл*дь, пляцком! Давай, наливай... (стук у двері) Хто?.. І шо?.. І шо то ти мені приніс? (взяв у руку і повертає) Забери назад. Занеси. Поклади. І скажи нехай подумає... Та шо ти мене лічиш?.. Тут нема шість тисяч. Чао… Ну, і видиш, Юрцю, з якими я ідіотами мушу працювати? Йому тицьнули і сказали "шість", а він пре до мене і каже "шість". Шо ти там записуєш? Які нотатки? Ану покажи. Ну, тут, бляха, х*р хто розбере. Нотуй далі. Ти шо – стенографіст? Нє? А яким х*ром ти пишеш?.. Латинкою? Ану дай… Та нє, нічого не шарю. Наливай. Зараз соски приїдуть. В сауні я тобі розповім, як ми вивозили одного кєнта в лісопосадку, а він нам в машині вср*вся... Шо? Бо не зараз… А шо – ти в сауні не можеш записати?.. Там є стіл. Гарна компанія. Зараз приїдуть Кривий, Додік і Ліпа. Там почуєш ше не таке. Но я тебе предупредив: ніяких імен. Поняв?.. Руку не міняєм.

І коли я це пишу, вони уже всі мертві.

Ех які люди були!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости