На радіо "Вєсті" патріотичне гасло "Україна – понад усе!" порівняли з гітлерівським гімном

21.8т

Це сталося в передачі "Точка зрения" з Юлією Литвиненко. Її традиційним по середах гостем був співробітник медіа-холдингу Ігоря Гужви, телеведучий UBR, політоглядач, громадянин РФ Іскандер Хісамов (починаючи з 24-ої хвилини ефіру):

- ...Я не склонен, как один из телеканалов (йдеться про 5-й - прим. О.М.) вешать вывеску на своем экране "Украина перед усе". Да? "Перед усе"?

- Перед усім, - "поправляє" його Литвиненко.

- Перед усе! – наполягає Хісамов.

- Ну, не важно, - відступає ведуча.

- Понад усе! Вот, – нарешті проголошує правильний варіант Хісамов.

- Ну, мы-то знаем, откуда эта цитата, - зауважує Литвиненко.

- А почему мы на это не реагируем? Я хочу сказать, что "понад усе" – это "Дойчланд, дойчланд юбер алес". Это гитлеровский гимн, который коннотируется и ассоциируется именно с фашистским режимом. Я говорю, вы еще напишите "арбайт махт фрай", как на Освенциме! Тоже хороший лозунг – "труд делает свободным".

Ну що, "привіт" Петру Олексійовичу, який нещодавно повернувся з міжнародного заходу із вшанування жертв Освенціму, його прес-секретареві Святославу Цеголку, ведучим Роману Чайці, Тетяні Даниленко, Віталію Гайдукевичу, Яні Конотоп та всьому колективу 5-го.

Шановні, за логікою Хісамова, ви, як і всі для кого "Україна понад усе!" – "нацюки". В тому числі і наші герої, які боронячи Україну, освячують це гасло своєю кров’ю на фронтах Великої Вітчизняної АТО.

А за одно вітання Нацраді, СБУ, а особливі - МінСтецю. На "Вєстях" цей кремлівський пропагандон наговорив багато чого. Як на мене, не на одну статтю, але отак прямо асоціював "Україну понад усе!" з нацистським гімном і Освенцімом – вперше. Дай Боже, щоби в останнє.

Може хоч після цього буде якась реакція? Бо він давно задрав. Україні вистачить націлених на неї путіним "іскандерів", що на наших кордонах. Якого дідька нам здався ще один у Києві?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости