Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Американці дотиснуть Росію до перемовин

24.1т

Це питання (заборона Пентагона співробітництва з "Рособоронекспортом". – Ред.), як медаль, має дві сторони. З одного боку це відомча воєнна тема - між воєнними і промисловими відомствами, які обслуговують оборонні офіси різних країн – в цьому випадку країни США і Росії.

Зрозуміло, що для Росії це має і ризики, і негативні сторони. Бо наскільки мені відомо там співпраця була тривала – і це би були кінцеві продукти російського виробництва, які залежали від цієї співпраці з Пентагоном. Але там немає критичної залежності. Відповідно Росія вже не один рік, а особливо останні два роки, активно проходить імпортозаміщення, особливо в оборонній сфері.

Отже - це такий сигнал, який підтверджує позицію Сполучених Штатів Америки стосовно того, що Росія, на думку Сполучених Штатів, має виконувати певні речі, зобов’язання. Але це тільки один з кроків. Він не перший, не останній, і не вирішальний. Це не крапка і не знак оклику тим більше.

Безумовно таке рішення для російської сторони і російської оборонної промисловості висуває додаткові складнощі і її потребу шукати захист і заміщення. Але до цього треба ставитись, мені здається, з рутинною увагою. Тобто це один з кроків.

Чому це зараз відбувається? Я думаю, що зараз йде накопичення жорстких позицій з боку американців на всіх рівнях – і на рівні державного керівництва, і на рівні великих відомств. Зокрема тих, які мають відношення до оборони, до безпеки в різних проявах. Йде накопичення певних більш жорстких позицій, аби потім все це за потреби викласти на стіл великих переговорів, які рано чи пізно, але я думаю до літа цього року розпочнуться між Америкою і Росією з приводу кількох основних пунктів.

Я думаю, відбувається заявка позиції. Американські зовнішньополітичні і зовнішньо-економічні кроки в більшій своїй частині мають внутрішнє походження.

Зараз непроста ситуація навколо цих контактів з росіянами і Росією, тому відповідно відбувається "перекриття" потенційних звинувачень різних відомств. Пентагон вирішив йти у цьому напрямку. Для основних американців це мало що означає, бо вони росіянам більше давали, ніж одержували. Вони – глобальні лідери, гегемони, вони можуть собі дозволити перебирати харчами, партнерами. Для них це гра практично без втрат.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги