МирСпорт

Ми це зробили!

28.2т

Перевиконання Державною фіскальною службою України надходжень до зведеного бюджету 2016 року лише за 11 місяців зросли на 154 мільярди гривень або ж на 6 мільярдів доларів США.

Частина цих коштів була спрямована до місцевих бюджетів. Це 131,3 мільярда гривень. На тлі децентралізації, яку впроваджує Уряд України, це серйозні надходження для розвитку областей, районів і селищ.

На обліку ДФС стоять 44,1 мільйона фізичних осіб, 1,9 мільйона – фізичних осіб-підприємців, 1,24 мільйона – юридичних осіб, 3,14 мільйона – платників ЄСВ.

Це активна частина суспільства, це ті люди, які працюють на себе і свої родини, формуючи бюджет України, створюючи валовий національний продукт. Для воюючої країни, яка ледь оговталася від масового розкрадання казни це перші кроки до економічного зростання.

Усім нам разом – вдалося зупинити стрімке падіння економіки, і це – найважливіший підсумок року, що минає.

Переконаний, що завдяки порозумінню, співпраці, створенню атмосфери партнерства між платниками й ДФС, нам вдалося перевиконати цьогорічний бюджет на 6 мільярдів доларів США проти показників 2015 року.

Я вдячний цим людям. Патріотизм, як бачите, категорія не тільки політична, а й економічна.

Що стосується фіскальної служби, цього року також вдалося багато чого досягти - починаючи від нових сервісів закінчуючи інституційною реформою. Але в нас все ще є резерви для покращення і нашої роботи, і результатів. Головне, у системних реформах ми вже перейшли межу неповернення, після якої застарілі форми співпраці з платниками податків – неможливі. Наш діалог з людьми, які формують бюджет, вийшов на новий якісний рівень, і наші старання щодо створення європейських умов і європейських сервісів для наших клієнтів були ними належним чином сприйняті. Я маю на увазі спрощення митних і податкових процедур, електронізацію найскладніший процесів, створення сучасних сервісів і тотальну боротьбу з корупцією, із впливом людського фактору, які були позитивно сприйняті суспільством.

Електронізація процедур, як, наприклад, створення Електронного кабінету платника, вивільнило час для підприємців та позбавило рутинної паперової круговерті.

Електронний кабінет платника запропонував сервіси, які задовольнили основні запити наших клієнтів. З іншого боку, електронізація нашої роботи формує інший світогляд платника, морально унеможливлює намагання ухилятися від сплати податків. Це важливий чинник для детінізації економіки, знищення практики виплати зарплат у конвертах. Я впевнений, що з 1 січня, коли мінімальна заробітна плата зросте до 3 200, а ми пропонували цифру 5 000 гривень, підприємці поставляться з усією відповідальністю до необхідності підняття рівня життєвого рівня своїх працівників і підуть назустріч процесу детінізації оплати праці. Пора починати виходити зі злиднів і братися за розбудову благополучної, розвиненої держави.

Нам вдалося на 33,8 % збільшити податкові платежі, а це – збори з ПДВ, з акцизного податку, з податку на прибуток, з рентної плати та ін. А ще на 32 % до відповідного періоду 2015 року зросли митні платежі. Митниця стає гостиннішою, відкритішою, більш швидкою в обслуговуванні. Менш корумпованою від місяця до місяця. Свої прямі функції щодо створення інвестиційної привабливості України ДФС успішно виконує.

Не все проходило просто. Бажаючих знайти чорну кішку у чорному квадраті Малевича було достатньо.

Але наш караван ішов. Шість мільярдів доларів– свідчення того, що ми були праві, ідучи вперед не озираючись, просто чесно роблячи свою справу.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги