Україна може отримати нового Прем’єр-міністра

10.5т

В середині наступного тижня будуть оголошені результати політичних консультацій партійних структур, які потраплять до парламенту, і не виключено, що до кінця наступного тижня буде відоме прізвище гіпотетичного прем’єра.

Перш за все, брак часу спонукає пришвидшенню консультацій, які відбуваються протягом останніх десять днів. Вони відбуваються не навколо питання створення конституційної більшості, бо увійти до пропрезидентської коаліції висловили бажання всі без виключення демократичні сили, а саме навколо формування коаліційного уряду та прем’єр-міністра. Результати не змусять себе очікувати, бо на цю посаду претендують дві ключові фігури від двох партій. Діючий глава Уряду А.Яценюк та діючий віце-прем’єр-міністр В.Гройсман. Остаточне рішення сторін ми дізнаємось, на мій погляд, не пізніше кінця наступного тижня, до першого листопада. Розглядаючи шанси посісти місце глави Уряду, я не виключаю, що України може отримати нового Прем’єр-міністра.

Читайте:Льовочкін готується в прем’єри

Шанси Арсенія Яценюка дуже великі, але варто пам’ятати, що за загальнополітичними правилами на цю посаду претендує представник партії переможця, тому на сьогодні актуальне питання зміни глави Уряду, тобто Україна з великою вірогідністю отримає нового прем’єра в обличчі діючого віце-прем’єра Володимира Гройсмана. І це не означає, що таким чином вся повнота влади зосереджується в руках Президента Порошенка, бо принцип формування Уряду залишається відкритим за участі членів більшості. В такому випадку, Арсеній Петрович посяде місце спікера парламенту, або віце-прем’єр-міністра, і координуватиме фінансову та економічну частину уряду.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости