Тимошенко претендує на пост Прем’єр-міністра

4.3т

На моє переконання, лідер ВО "Батьківщина", Юлія Тимошенко, претендує в наступному парламенті на обрання нового прем’єр-міністра України, і на цьому місці бачить свою кандидатуру. Механізми політичної реабілітації Тимошенко вже декілька разів запускала, але невдало.

Виборчий штаб Ю.Тимошенко у свій час розпочав масштабну піар-кампанію щодо вступу України в НАТО, збором підписів громадян, чим і викликала критику серед населення, адже Альянс вже співпрацює з цього питання з Урядом та офісом Президента. Перед цим пані Тимошенко створювала рух опору на хвилі східної кризи, і також невдало. Антиолігархічна риторика на фоні призначення за її лобіюванням олігархів на різні високі посади, губернаторів, до Президентських виборів – також фактор. Сьогодні ці маніпуляції не спрацювали, тому її партія має менше, ніж 5% рейтингу, згідно з соціологічними даними, а це означає, що "Батьківщина", як я і прогнозував, увійшла в зону підвищеного ризику. Але.

Юлія Володимирівна розглядає найголовнішим пріоритетом для себе – отримання посади Глави українського Уряду. Сценарії її політичної реабілітації різні, від дестабілізації роботи нового парламенту з відповідним його переобранням, до антиурядового Майдану-3 на початку весни 2015 року Питання, яким саме способом, якщо партія не потрапляє під купол – не актуальне. За допомогою своїх політичних союзників, які гарантовано отримають депутатські групи в раді восьмого скликання та партнерів ззовні. Про її амбіції говорять в кулуарах, але тему на широкий загал не виносять з тих причин, аби вона набула актуальності під час реалізації проекту.

Відверто кажучи, я не можу серйозно розглядати питання її повернення до влади в ролі керівника, але сигнали які отримуються – не втішні. Тим не менш, враховуючи зв’язки пані Тимошенко з Кремлем та енергетичними кампаніями Росії , можна припустити, що призначення Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра України лобіюються президентом РФ в форматі ультиматуму за посередництвом пана Медведчука, який, нагадаю, є давнім партнером пані Тимошенко.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.