Путін вводить у гру Медведчука

72.7т

Путін, Лавров, Чуркін з усіх міжнародних трибун примушують Україну сісти за стіл переговорів з т.зв. "лідерами" "ДНР" та "ЛНР", як обов"язковою стороною переговорного процесу, і як головну передумову припинення вогню та кровопролиття на Донбасі. В разі виконання такого сценарію, а по суті пастки, Україна де-факто визнає терористів стороною переговорів, легалізує їх "лідерів" в очах Українців та світової громадськості, по-суті "відмазує" Росію від агресії, перетворюючи агресію Росії проти України на "громадянську війну" між самими українцями, до якої Кремль і Путін "не мають жодного відношення", Кремль в такому випадку стане лише "миротворцем", це не дозволить визнати Україні та ПАРЄ бойовиків з т.зв. "ДНР" та "ЛНР" - терористичними утвореннями, що взагалі зажене переговорний процес в безвихідь.

- Для здійснення саме такого сценарію Кремль виводить на подіум Медведчука, який повинен розрулити ситуацію, представляючи ніби-то "українську" переговорчу сторону. Таким чином, за столом переговорів опиниться розстановка сил 1 проти 3, або 1 проти 4.

Розшифровую: 1 - Україна; 2 - Медведчук (ніби-то від України, а на справді від Путіна); 3 - Росія; 4 - "ДНР"; 5 - "ЛНР".

Все виглядає так, що Україна НЕофіційно приймає цей сценарій і погоджується на присутність Медведчука в переговорному процесі "від України".

Якщо хтось ще очікує від всього цього шабашу-"миротворців" задоволення національних інтересів України, то я не такий оптиміст. ЦЕ - пастка, шлях до капітуляції України, під тиском Росії, узаконення за терористами захоплених територій, "здача" Українських національних інтересів Кремлю, легалізація бандформуванть та їх лідерів, заморожування конфлікту за Придністровським сценарієм на довгі роки…

Якщо ВСЕ ЦЕ НЕ ТАК, то для чого тоді Медведчук?

Сам по собі, без згоди України, він ніяк НЕ може наділити себе легітимними переговорними повноваженнями.

Чекаємо песимістичних сенсацій...

А ось і Медведчук?

Лідери бойовиків на переговорах хочуть замінити Кучму кумом Путіна

Вівторок, 27 січня 2015, 11:21 Сайт "Українська правда"

Бойовики Донецької й Луганської областей сподіваються, що представником Києва на черговому раунді мінських переговорів замість екс-президента Леоніда Кучми буде Віктор Медведчук.

Про це повідомляє російський Інтерфакс із посиланням на "джерело в групі по підготовці чергового раунду мінської зустрічі.

"Ми розраховуємо, що Київ направить на переговори представника, наділеного офіційними повноваженнями. Віктор Медведчук усіх би влаштував", - сказав він.

Раніше в Москві "з обережним оптимізмом" оцінили зустріч, що відбулася в Донецьку, на якій українську сторону представляв кум Путіна й лідер "Українського вибору" Медведчук, з лідерами бойовиків Олександром Захарченком й Ігорем Плотницьким.

Як повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, зустріч носила характер попередніх консультацій перед майбутніми переговорами в мінському форматі.

Її проведення було обумовлено насамперед тим, що на фоні наступальних дій української сторони представники ДНР і ЛНР "висловлювали крайній скептицизм щодо перспектив мінського процесу", зазначив Пєсков.

Все про: Росія

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости