Звичайна профанація, а не амністія для добровольців

3.6т

Мені дорікають, що я та фракція Радикальної партії Олега Ляшка не проголосували за Закон про Амністію, хоча є поборниками визволення політв’язнів та добровольців.

Я не стану перераховувати на скількох судах я був і скільки порук написав з соратниками по партії для звільнення політв'язнів та переслідуваних режимом цинічних бариг добровольців. Але якщо моя діяльність не викликає у вас віри у щирість моїх намірів - будьте ласкаві, почитайте сам Закон, перед тим як робити якісь висновки.

Ця "амністія" жодним чином не змінить ситуацію. Ба більше - це відверте блюзнірство. Більшість наших воїнів й надалі перебуватимуть в ув’язненні.

По-перше, що стосується учасників т.зв. АТО - цей Закон передбачає, що вийти можна тільки маючи на руках статус учасника бойових дій. Тобто відпадають майже всі добровольці, а водночас безліч чиновників, що за 1 один день перебування на третій лінії отримали статус - якраз навпаки.

По-друге, почитайте уважно, які правопорушення не підпадають під амністію і згадайте, за що зазвичай судять добровольців: вбив сепаратиста - маєш особливо тяжкий злочин, з обтяжуючими обставинами; затримав терориста - ось тобі викрадення, незаконне затримання, з катуванням на додачу, бо самовіддана прокуратура зі слів сепаратиста ладна добровольцям і вбивство Кеннеді інкримінувати...

Норми цього Закону не можна застосувати до жодного політв'язня зі списку Комітету Визволення Політв'язнів, жоден мені відомий учасник україно-російської війни не зможе скористатися цією амністією.

Під красивою обгорткою "амністії для добровольців", криється звичайнісінька профанація, яка за замістом своїм є ніщо інше, як плювок в обличчя тим же ув'язненим добровольцям та решті політв'язнів.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости