УкрРус

Звичайна профанація, а не амністія для добровольців

Мені дорікають, що я та фракція Радикальної партії Олега Ляшка не проголосували за Закон про Амністію, хоча є поборниками визволення політв’язнів та добровольців.

Я не стану перераховувати на скількох судах я був і скільки порук написав з соратниками по партії для звільнення політв'язнів та переслідуваних режимом цинічних бариг добровольців. Але якщо моя діяльність не викликає у вас віри у щирість моїх намірів - будьте ласкаві, почитайте сам Закон, перед тим як робити якісь висновки.

Ця "амністія" жодним чином не змінить ситуацію. Ба більше - це відверте блюзнірство. Більшість наших воїнів й надалі перебуватимуть в ув’язненні.

По-перше, що стосується учасників т.зв. АТО - цей Закон передбачає, що вийти можна тільки маючи на руках статус учасника бойових дій. Тобто відпадають майже всі добровольці, а водночас безліч чиновників, що за 1 один день перебування на третій лінії отримали статус - якраз навпаки.

По-друге, почитайте уважно, які правопорушення не підпадають під амністію і згадайте, за що зазвичай судять добровольців: вбив сепаратиста - маєш особливо тяжкий злочин, з обтяжуючими обставинами; затримав терориста - ось тобі викрадення, незаконне затримання, з катуванням на додачу, бо самовіддана прокуратура зі слів сепаратиста ладна добровольцям і вбивство Кеннеді інкримінувати...

Норми цього Закону не можна застосувати до жодного політв'язня зі списку Комітету Визволення Політв'язнів, жоден мені відомий учасник україно-російської війни не зможе скористатися цією амністією.

Під красивою обгорткою "амністії для добровольців", криється звичайнісінька профанація, яка за замістом своїм є ніщо інше, як плювок в обличчя тим же ув'язненим добровольцям та решті політв'язнів.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги