, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Чому зараз не найкращий час для пошуку нової роботи

1.6т

Наступні три тижні ознаменується для землян підвищеною активністю небесних тіл. На нас очікує період ретроградного Меркурія та два затемнення. Але спочатку – про Меркурій. Його ретроградний період почався відучора і триватиме до 21 вересня, - пише Олена Кузьмич у своєму блозі на ТСН.ua.

Взагалі це явище не унікальне – воно повторюється щороку і по кілька разів. Під час ретроградного періоду для спостерігачів із Землі виглядає, наче планети рухаються в зворотньому напрямку. Астрологи вважають, що в цей час позитивні якості, якими вони наділили планети, зменшуються або проявлятимуть себе дещо викривлено. Найбільшу увагу астрологи приділяють ретроградності Венери, Марса та Меркурія. Останній щорічно має не менше трьох періодів ретроградності - близько 24 днів кожний.

Планета Меркурій названа на честь давньоримського бога, покровителя торгівлі, зв'язку, швидкості тощо. Його зображували в сандалях із крилами, які дозволяють йому оперативно доставляти повідомлення від богів. Проте у час ретроградності швидкість "божественного кур'єра" значно зменшується, а тому слід бути обачними у сферах, які пов'язані із технікою, особистими речами та домовленостями.

Астрологи не радять протягом цього періоду:

1) Купувати засоби зв'язку, наприклад, телефони, ноутбуки чи модеми. Не виключено, що вони погано працюватимуть або зламаються;

2) Влаштовуватися на нову роботу або допомагати із цим комусь. Є висока ймовірність того, що ваші плани будуть зруйновані. Але якщо це робота вашої мрії – все одно добряче проаналізуйте все, перед тим, як погодитися, можливо, десь прихована ложка дьогтю.

Астрологи радять протягом цього періоду:

1) Зосередити увагу на старих проектах і ідеях, які колись були записані на клаптиках паперу і старих блокнотах. Час дістати їх і уважно передивитись.

2) Влаштувати ревізію власного минулого - у цьому вам теж допоможуть старі записники. Посмійтеся над власними записами, поплачте, якщо дуже хочеться - вирвіть сторінки і розірвіть їх на клаптики. Залиште людей із минулого у вашому минулому. А якщо ці особистості активно добиватимуться зустрічі із вами, не дивуйтесь – період ретроградного Меркурію спонукає усіх нас повертатися назад. Але піддатися цій спокусі чи ні, - вирішувати тільки вам.

Протягом цього астрологічно небезпечного періоду слід підвищити свою уважність під час підпису документів, купівлі квитків чи планування поїздок.

"Та це все дурня!", - можете сказати ви. Звісно, хтось навіть не помітить, що почався період ретроградного Меркурію, а в когось небеса та зірки будуть винними у всіх негараздах. Та головне пам'ятати, що наша доля залежить передовсім від нас самих, і не варто спихати власні помилки на рух небесних світил. Однак водночас не варто і виключати, що астрологічний досвід, напрацьований протягом тисячоліть, справді може стати у нагоді під час планування розкладу на наступні три тижні і значно полегшити життя.

"Попереджений - значить, озброєний", - одна із мудрощів надзвичайників. Тому гарного вам періоду ретроградного Меркурію і якомога менше загублених речей та втрачених можливостей.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги