Не можу надивуватися, скільки цікавих людей гуляє по вулицях, провідують телеканали, виголошують якісь хитромудрі сентенції, але ніхто ними не цікавиться. Таке враження, що всі вони стали невидимками. Прокуратура їх просто не помічає. Ходять, то й ходять.

Ну, а щоб уже й журналістів не звинуватили, що вони сліпі, то інтернет облетіло зображення Королевської в дорогих кросівках. Таке враження, що якби колишня пані міністр ходила у ситцевій суконочці фірми "Маяк" і в стоптаних мештиках фірми "Прогрес" – усім би стало легше дихати. Ну, була б хоч якась моральна сатисфакція. А про те, чому досі ще не допитали її про копанки та інші таємниці Донбасу, якось ніхто не замислився.

Точніше, її допитали ще в січні на предмет фінансування терористів та сепаратистської діяльності, але результатів допиту не повідомили. Правда, тоді генпрокурором був В. Ярема, тож можна цьому не дивуватися.

З каналу на канал походжає Дмитро Корчинський. Тепер він не в ролі провокатора, а в ролі журналіста, який знає, як треба писати, як вести журналістські розслідування й охоче ділиться своїм досвідом: "Ми не полюємо за героями наших днів. У нас немає толкових репортажів, отже не буде і великої літератури".

От і я дивуюся, чому за цим героєм наших днів полює прокуратура? Уся його діяльність, як і діяльність наших псевдо-націоналістичних організацій, спрямована була на розруху, скандал, якийсь стихійний бунт, аби ощасливити Москву свіжими жахіттями з України.

Коли УГКЦ вирішила перенести свою катедру до Києва, найсамовідданіше проти цього боролися дві персони – Наташа Вітренко і Дмитро Корчинський. Вітренчиха навіть увійшла в такий екстаз, що стала галасувати буцім "уніати будуть різати православних прихожан та вішати священиків". Про "фашиста Ющенка" та "бандерівський марш-кидок на Донбас" вона теж не забула.

Цю істерику враз підхопили її підопічні, різні православні фанати, члени чорносотенного "Союза праваславних граждан": "Православные верующие встанут за Русь Святую и Веру Православную, не допустят униатского блицкрига и создания "Украинской поместной церкви", отстоят Киев, как мать городов русских, как "Новый Иерусалим", невозможный без Третьего Рима".

Це я нагадую у якій веселій компанії перебував тоді Корчинський, який зараз корчить з себе патріота-всезнайку. А тоді "пан провідник" УНА-УНСО перейшов навіть у лоно Московського патріархату. З тої нагоди прес-секретар "Союза Праваславних Граждан" Кірілл Фролов порівняв його з Апостолом Павлом: "Все мы помним, что Савл перед тем как стать Апостолом Христовым, был одним из самых жестоких гонителей Церкви. Если Корчинский из Савла станет Павлом, то это – действие Божией благодати".

Сам Корчинський пояснив, що до цього кроку його схилила розмова з головою Отдєла внєшніх церковних связєй Масковскава Патріархата Мітрополітом Кіріллом. А вся штука в тому, що неважко здогадатися, якого характеру була та розмова, бо саме Кірілл контролює основну частину величезних фінансів РПЦ. Так що Діма знову отримав кошти на те, аби влаштовувати свої провокації.

То я запитую: чому цей чоловік вільно собі гуляє, якщо відразу після Майдану переховувався? Чому тоді йому було страшно, а зараз ні?

Не було у прокуратури й питань до Дмитра Табачника, аж доки той не втік. У розшук його подали тільки в липні цього року. Не знаю, коли чкурне з України Віктор Медведчук, але, мабуть, не скоро. Як і Нестор Шуфрич, чия матінка була власницею газовидобувної вежі на Полтавщині і видобувала газ без відповідних ліцензій. Прибуток за рік становив – 13-14 мільйонів гривень.

В Одесі арештували автомайданівців за те, що вони забрали в шахрая-регіонала 300 гривень і дві сім-карти. Кожен скаже: ото дурні! Не хочеш сісти – кради мільйон! А ще краще мільярд.

Одеський євромайданівець Марк Гордиенко написав: "Кивалов украл миллиарды у страны и открыто посылает" і міліцію, і податкову, і прокуратуру, і країну на три веселі букви – "это значит, даже не допускает к проверке".

"Климов украл сотни миллионов рефинансирования, обанкротил банк, сделал нищими десятки тысяч людей и прекрасно себя чувствует.

Кауфман и Грановский были кошельком Семьи Януковича, украли у Одессы аэропорт и разорили десятки предприятий.

Прокурор Черных, который создал схемы коррупции, и одна минута его внимания стоила 30 000 тысяч баксов, живет и здравствует...

У меня вопрос к Саакашвили и Лордкипанидзе, вы считать умеете?

Не стыдно про 300 гривен и две сим карты?"

Та воно, може, й соромно. Але, мабуть, уся ця весела гоп-компанія отримала індульгенцію від нашої влади. Якось вони змогли домовитися, знайшли потрібні аргументи і хтозна, чи не вділили шматочок від свого важко награбованого пирога.

Але на місці Саакашвілі я б замислився, чи варто з цим миритися. Адже досі його голосні звинувачення давали свої плоди. Якщо хтось покриває Ківалова та інших, то хотілося б знати хто. Бо ВЛАДА – надто об’ємне і розмите поняття.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости