Давно хотів написати про телебачення у зоні АТО. Думаю, не розкрию таємниць, коли скажу, що чимало російських каналів покривають не лише окуповані території, а й міста та селища, які знаходяться глибоко в тилу української армії. Навіть у нинішньому адміністративному центрі Донецької області - Краматорську. Часто "спіймати" сигнал якоїсь "Росії-1" можна на "антену з виделки".

Так сталося, що з "ноу-хау" у вигляді Т2 я познайомився лише у армії. Часто саме такий тюнер служить "інформаційною пуповино" для солдатів, які знаходяться часто далеко від великих міст. Втім враження від Т2 у мене кепські, дуже часто підвисає сигнал, ще й чуйно реагує на найменші зміни погоди: як тільки дощ чи хмари - сигнал сиплеться і зафіксуватися на бажаному українському каналі уже неможливо. Але погодні перешкоди пробивають "Вести недели с Дмитрием Киселевым".

Головний шоумен сусідів мовить артистично і багато, українська тема неодмінно присутня, тут про жінок-танкісток "захисниць Донбасу", "усталого еквілібріста", це про Петра Порошенка. Бравурні звіти про розвиток Криму зараз замінили реляціями до сумного минулого півострова у складі України, гнівна пряма мова від Юлії Тимошенко, є ще і порівняння британської прем'єрки із "німфами Аерофлота", про "латиський мовний спецназ", який витискає з країни росіян…

Там багато усього, але барвиста риторика переважно не діє, перевірено на солдатах. Кисельовські байки у нашому бліндажі сприймалися переважно іронічно. Словом, для тих у кого є альтернатива емоційній інтерпретації нашого українського життя і російському погляду на міжнародну політику зомбування "під Москву". Проте не слід забувати про мільйони людей, яким порівнювати немає з чим, які по той бік лінії фронту сидять виключно на цензурованих з Росії потоках інформації. Їм легко сприймати слова досвідчених російськомовних модераторів за єдину істину і вірити у виключно в неї.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости