Гра США і Росії: хто швидше зірветься?

11.8т

США готують санкції проти Росії через кібератаки, а у Лаврова повідомили, що "Росія готує відповідь". Є різні виміри цієї ситуації.

Давайте згадаємо про те, що коли зі збройного конфлікту в Україні за участю Росії, у світі розпочалась міжнародна криза, адекватної реакції від Заходу, на жаль, не було. Ще декілька років тому, через спілкування з світовими ЗМІ, я намагався пояснити: Україна є лише приводом для Росії, основна ж її мета – Захід. Та, як кажуть, "доки смажений півень не клюне"… то й усвідомлення відповідне у світі не настане.

Зараз у контексті взаємних звинувачень між Росією і США ми спостерігаємо своєрідну гру, спрямовану на те, у кого швидше не витримають нерви і хто швидше зірветься на радикальні кроки.

Справа у тому, що не слід недооцінювати США, позаяк їм є, чим відповісти на провокації Росії, які виливаються у тероризм, кібератаки і тд. І зараз мова йде не про санкції, а більш впливові методи.

Попри те, що Захід діє цивілізовано, ставлячи за ціль, в першу чергу, збереження миру, збройної розв’язки виключати не треба. Та разом із тим, не слід забувати і про непередбачуваність Росії. Вона є небезпечним світовим партнером у всіх сенсах: Кремль провокує колег по НАТО у Європі, провокує своїми діями у Сирії та на Донбассі.

Аналізуючи ці події у контексті світової історії, відзначу, що в нинішній ситуації відстежуються аналоги подій, які відбувалися напередодні Першої і Другої світових війн. Тоді світ також усіма дипломатичними шляхами намагався зберегти мир. Та неконтрольовані радикальні дії змушені були отримати агресивну відповідь. Зараз історія повторюється. Хочеться вірити, що до "ядерної" розв’язки конфлікту не дійде, але, на жаль, повністю цього виключати цього не можна.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги