Президент дослухався до вимог Радикальної партії Олега Ляшка

23.5т

Нарешті Президент Порошенко почав трохи дослухатися до вимог Радикальної партії Олега Ляшка у сфері зовнішньої політики.

Так, на сьогоднішній прес-конференції Порошенко вперше заявив про необхідність долучити США, партнерів України по ЄС, а також країн-підписантів Будапештського меморандуму до розробки механізму деокупації Криму, зокрема у форматі Женева+. Команда Олега Ляшка наголошує на такому підході вже півтора року.

Зокрема, саме така рекомендація міститься в зареєстрованому ще 31 серпня 2015 р. нашому проекті Постанови ВРУ №2549а "Про комплекс заходів щодо посилення переговорних позицій України на міжнародній арені у зв’язку зі збройною агресією Росії", в основу якої покладені ідеї суттєвого розширення переговорного формату за рахунок США та ЄС, а також використання інструментарію Будапештського меморандуму.

Наприклад, наш проект Постанови рекомендує Президенту України вжити заходи, спрямовані на відмову від "нормандського" та "мінського" форматів та відновлення "женевського" формату міжнародних переговорів за участі України, Росії, США та Європейського Союзу, а також ініціювати його розширення за рахунок держав-підписантів Будапештського меморандуму.

Більш детально ознайомитися з нашим баченням практичного застосування для захисту національних інтересів України досі ще не використаного міжнародно-правового потенціалу Будапештського меморандуму можна тут.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги