Чоловіки не плачуть?!

1.6т

В мене батька не було, тому більшу частину життя жив по рольовим моделям та за стереотипами тіпа "Мужчіни нє плачут", "Сіді на сирой зємлє і пєй водку", "Ти должен тр*хать, всьо шо двіжецца, а шо нє двіжецца - двігать і трахать" і т.д.. І був тотально нещасливий. Іноді від депресій просто на стіни хтілось лізти, чи з балкона зійти.

Коли я почав працювати з психікою, цікаві штуки відбувались. Наприклад, я знайшов гігантську образу на батька. Був епізод, коли я за ніч "перепрожив" його життя, зрозумів його та простив. При цьому я ридав, температура підскочила до 39,5 та глюки ловив дай боже. Тіло і психіка дуже пов'язані.

Потім я прочитав книгу "Емоційний інтелект", дізнався, що таке алецитемія - "емоційна німота". Зрозумів, що в мене таке є. І що мої найглибші стосунки частково розпались частково "завдяки" цьому. Почав працювати - вчитись висловлювати та розуміти емоції. Багато уроків отримав. Саме смачне - вміти керувати емоціями. Не стримувати, а саме керувати. Входити в різні стани та використовувати це.

Наприклад, я признав собі, що плакати нормально. І зрозумів, що сльози, забиті вглиб, обов'язково нашкодять. Бажано, правда не робити це публічно, чи при своїй жінці - піар, ріпутація, всі діла. Та й зараз мало шо може статись, щоб довело до сліз. Але дитячі/підліткові блоки варто випустити. Тому я десь раз в місяць влаштовую день повного офлайну та бігаю по своїм "чєртогам разума", шукаючи недопрацьовані образи чи гнів. І наступного дня моя либа стає ще ширшою :D

В кожному з нас є Інь та Ян, чоловік і жінка. Парадоксально, але без прийняття в собі жіночого я не міг стати Чоловіком. Не було такого відчуття - завжди був хлопчиком. Без емоцій світ чорно-білий. З емоціями та прийняттям себе світ вибухає фарбами та звуками. Я почав танцювати, співати, грати - просто бо це в кайф. Я став ЩИРИМ - і немає на світі більшого щастя, ніж бути собою. Набагато легше стало з жінками - бо вони дуже добре всі ці штуки відчувають. З'явились свобода та розкутість в ліжку - відчуття від сексу вийшли на новий рівень. Розуміння емоцій допомагає у професії - адже я працюю у коммунікаціях. Все змінилось, і продовжує. Головне рухатись.

Цей потік свідомості несе одну думку - приймайте себе. Працюйте з собою, виділяйте час, поки не станете цілісною особистістю. В кожного з нас є свої таракани - їх приборкання змінить ваше життя. І тоді нічого не зможе вибити землю з під ваших ніг.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости