УкрРус

Треба не "Турбоатом" продати, а цю дебільну владу!

21.9т

Замість того, щоб плекати українську науку, розвивати власну промисловість та створювати робочі місця для українців, влада реалізує хижацьку політику дерибану державної власності.

Урядовий комітет сьогодні погодив приватизацію 5 стратегічних підприємств, серед яких харківський "Турбоатом" – візитівка України на міжнародній арені. Таких підприємств одиниці в світі.

"Турбоатом" - технологічна перлина української промисловості, один із глобальних лідерів з проектування та виробництва турбін для енергетики.

Незважаючи на дорогі кредити, високі енергетичні тарифи, шалену світову конкуренцію, відсутність державних замовлень і мізерний внутрішній ринок, "Турбоатом" нарощує виробництво високотехнологічної продукції. Минулого року дохід склав 2,8 млрд грн, чистий прибуток - 1,6 млрд грн, а до бюджету перераховано понад 0,7 млрд грн податків та дивідендів! Це був рекорд за всі роки роботи підприємства. А у 2016 році показники заводу ще покращилися.

Я вже на кажу про золотий фонд підприємства - 4 тисячі унікальних фахівців, яким ціни немає!

І його хочуть продати сьогодні - коли в країні все впало в ціні. Стратегічне підприємство пускають з молотка на догоду російському олігарху Григоришину, який нещодавно отримав українське громадянство і користується корупційною підтримкою нинішньої влади. "Турбоатом" хочуть продати, щоб потім вирізати на металолом і позбутися потужного конкурента російським "Силовим системам". Так колись зробив російський олігарх Дерипаска, коли викупив і знищив Запоріжський алюмінієвий завод.

Треба не "Турбоатом" продавати, а цю дебільну владу продати комусь. Можна оптом і задешево. Щоправда, нашу владу і задарма ніхто не візьме, тому доведеться ще доплачувати

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги