Якою має бути промислова політика держави

18

Як голова парламентської групи співпраці з Канадою взяв участь у відкритті першого в історії стенду України на Міжнародному форумі гірничо-видобувної промисловості у Торонто, в якому беруть участь провідні світові компанії в цій галузі.

Участь України у цьому форумі має стати першим кроком для відкриття цієї застарілої індустрії для її глибокої технологічної та управлінської модернізації за допомогою інвестицій від провідних світових, зокрема канадських, компаній. А це робочі місця, податки та валютні надходження для країни.

Україна надзвичайно багата на підземні ресурси - близько 20.000 родовищ, які містять біля 100 різних типів корисних копалин. А ринкова ціна мінеральних ресурсів України за оцінками сягає до 8 трлн. доларів США. Але їх необхідно видобувати раціонально та за допомогою сучасних екологічно-ощадливих і ефективних технологій.

А для цього треба відсунути олігархів, які монополізували галузь і вкрай неефективно витискають з неї останнє на основі ще радянських методів видобутку, та відкрити доступ до галузі високотехнологічним західним інвесторам. Особливо з дружньої нам Канади з її величезним досвідом і умінням.

Саме така політика пропонується в рамках перспективної промислової політики, на якій наполягає Радикальна партія Олега Ляшка.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости