УкрРус

Якою має бути промислова політика держави

Як голова парламентської групи співпраці з Канадою взяв участь у відкритті першого в історії стенду України на Міжнародному форумі гірничо-видобувної промисловості у Торонто, в якому беруть участь провідні світові компанії в цій галузі.

Участь України у цьому форумі має стати першим кроком для відкриття цієї застарілої індустрії для її глибокої технологічної та управлінської модернізації за допомогою інвестицій від провідних світових, зокрема канадських, компаній. А це робочі місця, податки та валютні надходження для країни.

Україна надзвичайно багата на підземні ресурси - близько 20.000 родовищ, які містять біля 100 різних типів корисних копалин. А ринкова ціна мінеральних ресурсів України за оцінками сягає до 8 трлн. доларів США. Але їх необхідно видобувати раціонально та за допомогою сучасних екологічно-ощадливих і ефективних технологій.

А для цього треба відсунути олігархів, які монополізували галузь і вкрай неефективно витискають з неї останнє на основі ще радянських методів видобутку, та відкрити доступ до галузі високотехнологічним західним інвесторам. Особливо з дружньої нам Канади з її величезним досвідом і умінням.

Саме така політика пропонується в рамках перспективної промислової політики, на якій наполягає Радикальна партія Олега Ляшка.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги