Енергетичний бойкот. Як кримнашi "стучать" на сусідів

23,2 т.
Енергетичний бойкот. Як кримнашi 'стучать' на сусідів

На початку енергетичного бойкоту кримнаші любили вихвалятись: "А в нас нічого не виключають", і далі йшло пояснення про приблатненість будинку, перелік відомих в республіці сусідів або стратегично приблатнених об'єктів, які знаходяться на одній з ними лінії.

При цьому обличчя ставало масляним, а в очах читався вираз, який власник вважав спокійною гордістю за досягнутий соціальний статус.

Це було тим більше дивно, що кримнаш міг прибрехати - насправді світло в нього вимикали, але він подумки був із великими блатними своєї республіки і на людях робив вигляд, що в нього все благополучно.

На третій місяць енергетичного бойкоту поведінка точна до прямо навпаки. Кримнаш приховує, якщо його будинки взагалі не відмикають чи відмикають мало. Коли спитати його прямо, він починає юлити, піднімати очи вгору, пригадувати коли була отключка, і беззв'язно бурмотіти: "ну чому не відмикають. ось недавно було. коли ж, коли. ну от минулого четверга, так, здається четверга".

Видео дня

Бо співбесідник тільки з вигляду може здаватись участливим і вихованим, а насправді в ньому може ховатись інший кримнаш. Який, зачувши точну адресу де не вимикають, вже за півгодини наяриватиме "гарячую лінію" аксьонова чи міняйли, щоб щасливчику вирубали світло як всім.

Діаметральна зміна поведінки - це і є типова кримська поведінка. Важать лише обставини. Тому що більшість кримчан як таких - це переконані опортунисти.

------------------------------------------------------

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...