Чи зможе екс-нардеп Лозинський вийти на волю?

18

У Лозинського наблизилося дострокове звільнення і на скільки я розумію, у пенітенціарній службі написали трохи натягнуту характеристику і не зовсім правомірну, ніби він позитивний. На підставі тої характеристики, яку дала пенітенціарна служба, суд звільнив Лозинського достроково. Тепер у прокуратури є сім днів на оскарження, що власне прокуратура і збирається робити. Якщо прокуратура буде зацікавлена політично чи принципово підійде до цього питання, то апеляція буде вмотивованою і Апеляційний суд відмовить у достроковому звільненні. Але якщо у прокуратурі буде нездорова зацікавленість, то він вийде. Думаю, що ця історія трохи затягнеться.

Лозинський півтора роки відбув у СІЗО. Йому оці півтора роки зарахували як день за два, тобто вийшло три роки. Із десяти років, строку покарання за вироком, він вже відсидів півтора, і плюс цих три роки за законом Савченко. Тобто строк став меншим і за його злочином він відбув дві третини покарання. Це означає, що наблизився час дострокового звільнення. Строк у Лозинського ще лишався, але він вирішив іти шляхом дострокового звільнення. Так працює тіньова сторона закону "Савченко". Ті хто не потрапив напряму під його дію, звільняються по УДО.

Чи вийшов Лозинський завдяки впливом знайомствам? Без керівника пенітенціарної служби тут не обійшлося. У будь-якому випадку такі люди стоять на контролі й інформаційна довідка щодо таких в’язнів лежить у голови пенітенціарної служби на столі. Тому про те, що Лозинський буде звільнятися – він повинен був знати точно. А хто із впливових… я не знаю. "Закон Савченко" протягувала фракція БЮТу. Лозинський колись був у БЮТі… Можливо, це співпадіння, бо прямих свідчень у мене нема.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости