Шара закінчилась?

Шара закінчилась?

Шото я не сильно поняв етого активного ниття по ФОПам. Да, 300 лишніх грн в місяць платить всігда западло, но признайтесь чесно - справа ж не в сумі? Якби раньше сума була 1 грн, а щас вам пришлось би платить 1 грн 10 коп., уровень ниття був би той же. Правда ж? Дальше. Про те, шо вам держава руйнує бізнес. А шо то у вас за бізнес такий, в якому 300 грн - це красна черта? Може ну його нафіг такий бізнес? Піти пособирать бутилки буде значітельно ефективніше і прибутковіше. Подумайте - а ви тим в жизні занімаєтесь?

Видео дня

Дальше. Якшо у вас був мертвий ФОП... То прикрийте його - які проблеми? Не слухайте сказок про то, шо це сложно. Все просто. Ось вам раз (наскоко я правильно знаю, то для дніпрян пока токо)

Ось вам два.

Ібо дійсно: нафіга ви держите мертву юридичну особу?

І на майбутнє... Держава уже не перший рік чесно предупреждала, шо ФОПам житіє ставатиме все дорожче і дорожче. В своє время спеціально занизили цю планку до мізера, шоб приучить нас до легальної роботи. Ті, хто спробував, не дадуть збрехати - воно того варте.

А ждать, шо така шара буде всю жизнь, це смішно і наївно. Курс дуже простий - з часом "підтягнути" всі типи підприємницької діяльності до однієї межі. Одних припіднімуть, іншим припідпустять. І це правильно.

А те, шо ніхто не хоче платити податки, це тоже понятно. От токо в цивілізованому обществі про таке помалкують от стида.

P.S. Желающі поколотить ЗРАДУ нехай одразу ідуть в коменти. Там вам пару історій з практики остудять. Все реально.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...