Все московське в нас звучить потужно і безкоштовно

24.4т

Доброї днини, панове!

Хочу сказати ще декілька слів не тільки про інформаційну політику держави, а й про політику музичну. Бо шоу-бізнес це теж потужна зброя, яка досі вбиває свідомість пересічних громадян.

Уявіть, в Україні щомісяця народжуються нові музичні колективи. Країна шалено талановита! Вже і ТВ-шоу є для виявлення талантів, але механізми розкрутки працюють виключно на Росію і на тих, хто туди прямує.

Безкоштовно на наших радіостанціях крутяться лише москалі. Нашому виконавцеві кажуть мовляв твої пісні не формат, вибачай. Мовляв, попрацюй ще трошки, зміни аранжування, а потім приходь. І так до безкінечності і відчаю. Врешті наші виконавці розуміють, що від них хочуть і несуть свої гонорари до нібито українських мовників. Потім гроші закінчуються, як закінчується і розкрутка. Натомість все маскофське звучить потужно і безкоштовно.

Така сама ситуація і в журналах. Кажуть, станьте спочатку зірками, а потім ми почнемо про вас писати. Але поки дорни, каролі і повалії не з'являються на центральних каналах рашки, ніякий глянець їх не бере. Бо за їхнім розумінням масковія придає артистові лоск.

Про телебачення взагалі мовчу. Бо окрім ранкових ефірів і новорічного вогнику українському виконавцю з'явитися ніде. Кажуть, музичні програми просаджують рейтинг. А серіали про пітерську мусарню - ні?

Можна ще 2 дні писати і скаржитися, але факт залишається фактом - при створенні інформаційної політики України розраховувати на свідомість ЗМІ не можна, тільки на фіскальні міри. Не крутите 80% наших - до побачення з ринку, гудбай ліцензія!

А в противному випадку будемо і далі спостерігати за радістю кобзонів, поваліїв і іже з ними, у новорічну ніч.

Тільки щоденний моніторинг, попередження і скасування ліцензій на мовлення дасть нам національний шоу-біз, яким ми будемо пишатися!

В піснях, як і у жінках, ми - найкращі!

Читайте все новости по теме "Скандал вокруг телеканала Интер" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости