Скільки заробляють незаконні МАФи

4.4т

На мітингу мафовиків, який стався біля КМДА, змішались і коні і люди: одні вимагають дозволити продаж алкоголю у МАФах, а другі – відмінити демонтаж незаконних МАФів. Останні це ті, у кого їх демонтують і ті, у кого такі МАФи ще залишились. Такі люди мають по 500-1000-чу МАФів. Вони в них не працюють, а здають в оренду. Їх так і називають – мафовики. Тому більшість провокаторів біля КМДА - 100-сотково проплачені. Можливо, є кілька людей, яких запросили ідейно.

Такі акції організовують для того, щоб спровокувати місто, далі отримувати надприбутки, заборонити демонтаж незаконних МАФів, особливо в Гідропарку, відмінити заборону на продаж алкоголю.

Це дасть можливість мережам мафовиків встановлювати малі архітектурні форми і продовжувати отримувати надприбутки. Мова йде про мільйони гривень. На сьогодні в Києві 1700 незаконних МАФів-конструкцій, що рівносильно 4 тисячам МАФів. В оренду їх здають за 8 тисяч гривень на місяць. От і помножте 4 тисячі МАФІв на 8 тисяч гривень. Виходить 32 мільйони гривень. Це приблизний середньостатистичний дохід від всіх незаконних МАФів Києва, які ще залишились. Як ви думаєте, 32 мільйони гривень коштують такої гри? Звісно, що коштують. Мафовики прекрасно розуміють, що їм простіше витратити кілька мільйонів гривень на протести і цим самим далі продовжити свою незаконну діяльність.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги