Невелике українське містечко Вилкове на півдні Одеської області називають українською Венецією. Цей маленький, але дуже мальовничий населений пункт розташований на самому кордоні з Румунією, в дельті Дунаю, у місці впадання ріки в Чорне море.

Незвичайність міста полягає в тому, що стара його частина розташована на воді. Вулицями у Вилковому слугують канали, якими переміщаються переважно на місцевих "гондолах" і моторних човнах, що є найпопулярнішим транспортом у місті.

Канали, що звуться йориками і займають до половини території Вилкового, мають ширину всього 1-2 метри, але човнами можна потрапити в будь-яку частину міста.

Унікальність Вилкового полягає ще й в тому, що більшість населення складають старовіри - липовани, а сам населений пункт вважається потужним "місцем сили".

У середині ХVII століття селище тут заснували донські і запорізькі козаки, переслідувані царською владою за релігійними та політичними мотивами, і змушені тікати на Дунай. В ті часи територія дунайського гирла належала Османській імперії, яка дуже прихильно поставилася до невірних. Те селище отримало назву "Липованське". А своєю теперішньою назвою місто зобов'язане географічному положенню, адже в цьому місці Дунай розходиться кількома рукавами, які перетворюються у своєрідні "вила". Звідси і назва - "Вилкове".

БЛОГИ ПУБЛІКУЮТЬСЯ В АВТОРСЬКІЙ СТИЛІСТИЦІ

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости