Бюджетна чверть пройдена: динаміка погіршилася

3.9тЧитать новость на украинском

Показники першого кварталу нинішнього року не виглядають так оптимістично, як це демонстрував стартовий місяць року (січень). За січень-березень до загального фонду державного бюджету надійшло 121,4 млрд. грн. Це на 13% перевищує значення показника відповідного періоду минулого року (107,4 млрд. грн.).

Така динаміка знаходиться в межах передбаченогозаконом про бюджет зростання - 11,7%. Проте така відповідність утримується за рахунок січня. В лютому і березні динаміка надходжень істотно погіршилася (див. мал.). Якщо ж узяти до уваги окремо показники лютого і березня, то ні в лютому, ні в березні виконання бюджету не відповідало затвердженій законом динаміці (3,7% у лютому, 8,2 – у березні).

Задля об’єктивності варто зазначити, що у першому кварталі поточного року не здійснював відрахувань до бюджету НБУ (за законом за 2016 рік він повинен перерахувати у казну 38 млрд. грн.) Це занижує показник надходжень, але не змінює, на жаль, загальної тенденції істотного погіршення бюджетних надходжень.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости