Бойко може спати спокійно. Поки що

26т

В інтерв'ю журналістам генпрокурор Луценко заявив, що підстав для відкриття кримінального провадження проти Юрія Бойка недостатньо, бо не має доказів його причетності до розкрадання майже 500 мільйонів доларів під час закупівлі нафтогазових вишок, відомих у народі як "вишки Бойка".

Замість Бойка, який при Януковичу керував Нафтогазом і Мінпаливенерго, Луценко призначив "терпілою" Олександра Кацубу, колишнього заступника голови Нафтогазу, який зараз утримується під вартою в СІЗО. А "вишки Бойка" Луценко тепер називає "вишками Кацуби".

Невже є хтось в Україні, хто повірить у ці луценкові легенди?! Що заступник голови Нафтогазу Кацуба вкрав із бюджету на закупівлі вишок 500 мільйонів доларів, а голова Нафтогазу і міністр палива Бойко ні сном, ні духом про це не знали. До речі, вкрадені в українців гроші виводилися через офшори і банки, які належать групі Фірташа-Бойка. Усі ці матеріали - з сумами, номерами рахунків, власниками офшорних компаній і банків - давно є в Генеральній прокуратурі, але Луценко бреше, що доказів проти Бойка не має.

Амнезія генпрокурора на "вишки Бойка" і вкрадені ним 500 мільйонів доларів пояснюється одним - змовою нинішньої влади з колишніми регіоналами. Подання на арешт Бойка було готове ще при генпрокурору Шокіну, однак за командою Президента Порошенка він йому не дав ходу. Причин покривати суперзлодія Бойка у Порошенка, як мінімум, три.

Перша: фракція злодійського блоку голосують за всі важливі для влади закони, що компенсує відсутність у парламенті коаліції.

Друга: Бойко, паралельно з Медведчуком, є офіційним зв'язковим і комунікатором Путіна з Президентом Порошенком. Бойко ледь не щотижня літає в Москву за інструкціями, а Служба безпеки на це абсолютно не реагує.

І третя: гарантії недоторканості Бойка прописані в таємному пакті Порошенка з Фірташем і Льовочкіним, який вони підписали у Відні перед президентськими виборами.

Поки суперзлодій Бойко в змові з Путіним і Порошенком, а Луценко - лише дрібний виконавець цих злочинних договорняків, він може спати спокійно. Але це не надовго. "Вишки Бойка" нікуди не подінуться, як би того не хотілося змовникам, а архіви не горять.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости