З боку російських військових,відбулися акції "попередження, "щоб не рипалися"

З боку російських військових,відбулися акції 'попередження, 'щоб не рипалися'

Зараз, з Красного Луча повідомили про боєзіткнення між бойовиками ЛНР, за підтримки загону російських спецпризначенців,та представниками т.зв. " донського козацтва". В центрі міста лунають автоматні черги .

Видео дня

Сьогодні, після подій в Антрациті, в м.Красний Луч, де владу захопив отаман Косогор і в м. Стаханов, що знаходиться під контролем Дрьомова, який неодноразово заявляв про відмежування від "ЛНР", та виступав з критикою на адресу Плотницького, з боку російських військових,відбулися акції "попередження, "щоб не рипалися"

До речі, поблизу Красного Луча зараз знаходиться загін російських військових, у кількості 80 чоловік, а поблизу Стаханова було знищено підземний склад боєприпасів місцевих терористів. Артилерія ЗСУ не має жодного відношення до факту знищення складу , незважаючи на всі заяви речників АТО.

Читайте:В Антраците началась перестрелка: город перекрыт оккупантами

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...