Зруйнуй своє життя: стереотипи сучасного світу

20т

Як на мене, вірити всьому, що кажуть - це справжній абсурд. Пропоную прочитати список найбезглуздіших стереотипів сучасності, які допоможуть тобі зіпсувати собі життя.

Якщо ти не можеш втілити мрію в життя – забудь про неї. Жінки не люблять футбол, а чоловіки не звертають увагу на маленькі милі обновки у помешканні. В університеті можна успішно протерти штани, ніхто не гарантує працевлаштування. Працюючи на ненависній роботі з 9-ї ранку до 5-ї години вечора, через 30 років ти зможеш піти на заслужений відпочинок. Замолоду людина насолоджується життям, а в старості помирає від нудьги. Ботокс може зупинити старість. Спочатку треба стати фінансово незалежним, а потім щасливим. Потрібно посміятись над тими людьми, які слідують за покликом серця, а ще краще – назвати таких екземплярів "невдахами без амбіцій". Модна машина, сучасна квартира і стильний одяг – ось що дійсно створює твій імідж, а все решта – дрібниці. Не варто розмовляти з незнайомцями. І взагалі, частіше критикуй сусідів. Батьки завжди знають, що потрібно дітям. Треба одружитись, виховувати дітей, і жити разом, навіть, якщо любов лишилась у минулому. Це ж заради діточок. Критикуй усіх, хто відрізняється від тебе. Налаштовуйте 15-й будильник, а краще, підривайтесь із ліжка з криками: "Проспали!" Вірте усьому, що пишуть в газетах та модних журналах. Завжди одягайте яскравий шматок тканини, який всі помпезно називають "краваткою".

Щось не зрозуміли – не перепитуйте! Посміхайтесь, коли хочеться плакати. Зневажайте тих, хто вміє проявляти свої емоції. Мистецтво – то абсолютно безкорисний, нічого не вартий винахід людства. Нащо святкувати перемогу, якщо вона дісталась легко? Насправді, цінувати треба лише те, що ми вистраждали, відвойовували у важкому поєдинку. Люди прославились тільки завдяки величезним сумам грошей. Вкладай грошенята у зовнішній вигляд, всім начхати, що коїться у твоїй душі. Завжди і усюди демонструй свої достоїнства. Хай всі знають, що ти кращий за інших! В громадському транспорті ніколи не дивіться іншим пасажирам в очі. Ще подумають, що ви їх спокушаєте! Як тільки заходиш у ліфт – мовчи. А ще ліпше, роби вигляд, що нікого не помічаєш! Ти ж "пуп землі". Ніколи не смійся у ресторані, навіть якщо тобі розказали кумедну історію. Завжди одягайся, як усі. Не привертай зайвої уваги! Можна відповісти на будь-яке запитання, бо ж з віком ми стаємо розумнішими. Їсти потрібно три рази на день, навіть, якщо абсолютно не хочеться. Оточуючим завжди більше щастить, у них з’являються геніальні ідеї, а от тобі нічого не світить. Навіть не рипайся. Крута автівка зробить тебе впливовішим. Доки не скажеш міцний "мат", оточуючі тебе не почують. Спочатку робота, квартира, статус, а потім все решта… кохання може й почекати. Влада винна у всьому, що відбувається в країні. Якщо будеш стриманим, добрим та уважним то всі подумають, що ти слабак!

Цей список склав Ігор, герой моєї книги, під назвою "Переможець залишається один".

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги