УкрРус

Зруйнуй своє життя: стереотипи сучасного світу

Як на мене, вірити всьому, що кажуть - це справжній абсурд. Пропоную прочитати список найбезглуздіших стереотипів сучасності, які допоможуть тобі зіпсувати собі життя.

Якщо ти не можеш втілити мрію в життя – забудь про неї. Жінки не люблять футбол, а чоловіки не звертають увагу на маленькі милі обновки у помешканні. В університеті можна успішно протерти штани, ніхто не гарантує працевлаштування. Працюючи на ненависній роботі з 9-ї ранку до 5-ї години вечора, через 30 років ти зможеш піти на заслужений відпочинок. Замолоду людина насолоджується життям, а в старості помирає від нудьги. Ботокс може зупинити старість. Спочатку треба стати фінансово незалежним, а потім щасливим. Потрібно посміятись над тими людьми, які слідують за покликом серця, а ще краще – назвати таких екземплярів "невдахами без амбіцій". Модна машина, сучасна квартира і стильний одяг – ось що дійсно створює твій імідж, а все решта – дрібниці. Не варто розмовляти з незнайомцями. І взагалі, частіше критикуй сусідів. Батьки завжди знають, що потрібно дітям. Треба одружитись, виховувати дітей, і жити разом, навіть, якщо любов лишилась у минулому. Це ж заради діточок. Критикуй усіх, хто відрізняється від тебе. Налаштовуйте 15-й будильник, а краще, підривайтесь із ліжка з криками: "Проспали!" Вірте усьому, що пишуть в газетах та модних журналах. Завжди одягайте яскравий шматок тканини, який всі помпезно називають "краваткою".

Щось не зрозуміли – не перепитуйте! Посміхайтесь, коли хочеться плакати. Зневажайте тих, хто вміє проявляти свої емоції. Мистецтво – то абсолютно безкорисний, нічого не вартий винахід людства. Нащо святкувати перемогу, якщо вона дісталась легко? Насправді, цінувати треба лише те, що ми вистраждали, відвойовували у важкому поєдинку. Люди прославились тільки завдяки величезним сумам грошей. Вкладай грошенята у зовнішній вигляд, всім начхати, що коїться у твоїй душі. Завжди і усюди демонструй свої достоїнства. Хай всі знають, що ти кращий за інших! В громадському транспорті ніколи не дивіться іншим пасажирам в очі. Ще подумають, що ви їх спокушаєте! Як тільки заходиш у ліфт – мовчи. А ще ліпше, роби вигляд, що нікого не помічаєш! Ти ж "пуп землі". Ніколи не смійся у ресторані, навіть якщо тобі розказали кумедну історію. Завжди одягайся, як усі. Не привертай зайвої уваги! Можна відповісти на будь-яке запитання, бо ж з віком ми стаємо розумнішими. Їсти потрібно три рази на день, навіть, якщо абсолютно не хочеться. Оточуючим завжди більше щастить, у них з’являються геніальні ідеї, а от тобі нічого не світить. Навіть не рипайся. Крута автівка зробить тебе впливовішим. Доки не скажеш міцний "мат", оточуючі тебе не почують. Спочатку робота, квартира, статус, а потім все решта… кохання може й почекати. Влада винна у всьому, що відбувається в країні. Якщо будеш стриманим, добрим та уважним то всі подумають, що ти слабак!

Цей список склав Ігор, герой моєї книги, під назвою "Переможець залишається один".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги