Листи з війни. Діти чекають Святого Миколая

12.1т

Як сьогодні живуть діти. Це в нашій країні. В той самий час, коли ми спокійно дивимось телевізор.

"Дорогий Святий Миколаю! Пишуть тобі випускники 9 класу школи №3. Так трапилося, що зараз іде війна. Але ми, не дивлячись на війну, живемо і виживаємо. ходимо до школи. У минулому році була зруйнована наша школа. Це дуже жахливо, коли над тобою розриваються снаряди, що аж ріже вуха.

Кожен день ми чуємо страшні вибухи, і вдень і вночі. Щойно, тільки заспокоїлося все, а через мить знову почалося. Через це ми повинні посеред ночі бігти до сховища.

До війни у нас у класі було тринадцять учнів, а зараз залишилось всього четверо. Всі наші однокласники виїхали на тихі межі України.

Ми дуже любимо наше місто Красногорівку. Але зараз умови проживання у нас жахливі. Часто немає світла, немає води, скрізь зруйновані будинки, скрізь розкидане скло. Миколаю, я тобі стисло розповім про нас.

Бризгуков Данило, 14 років. живе разом із бабусею в квартирі. Газу у Красногорівці немає, отже вони обігріваються обігрівачем. А за електроенергію дуже дорого платити.

Виноградов Геннадій. 15 років. Живе на Первомайці (вулиця де половина будинків зруйновані). Ця місцевість дуже страшна, адже поблизу блок-пост.

Гонтар Микита, 15 років. Живе з батьками. Також є брат і ще двоюрідний брат з сестрою.

Та я, Щербакова Анастасія, 15 років. Живу з батьками та молодшим братом. Мешкаю на Первомайці, але через війну мій дім зруйновано і ми змушені знімати квартиру.

А так хочеться повернутись додому.

Але більше за все ми шкодуємо за нашою школою. Ми всі хотіли закінчити дев'ятий клас у своїй школі, але шкода, що так не буде.

Святий Миколай, ми просимо для всіх людей на Донбасі миру, миру, миру... А для себе, щоб ми були у теплі, ми хочемо попросити хоч маленький обігрівач, щоб хоч якось обігріватись.

Сподіваємось, що ти прочитаєш цей лист..."

Якщо ви захочете передати подарунок від Святого Миколая цим дітям розбитої Первомайки, пишіть мені в особисті повідомлення

УКРАЇНА ВОЛОНТЕРСЬКА. Країна справжніх

--------------------------------------

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости