Як підкорити вершину, або Посібник для тих, хто сумнівається

4.2тЧитать новость на украинском

Одного вихідного дня витраться лише 2 хвилини, або прочитати посібник для тих, хто сумнівається. Як підкорити неймовірні вершини?

 • Виберіть найвищу гору. Не зважайте, якщо люди почнуть твердити: "є мальовничіші вершини", "існують простіші підйоми". Будьте готові докласти титанічні зусилля, аби досягнути бажаної висоти, головне, впевненість, що все вийде!
 • Знаю, коли ми дивимось на гору здалеку, то вона здається такою прекрасною і неповторною, але як тільки опиняємось біля підніжжя вершини, то помічаємо запустілі чагарники, та непролазні кущі… Це потрібно пройти, аби в один прекрасний момент піднятись ближче до неба.
 • Беріть приклад з тих, хто вже стоїть на вершині. Якими б унікальними ви не були, завжди є більш досвідчені люди. Нащо ламати гілля дерев, протоптувати нові стежини, якщо хтось може кинути вам необхідну мотузку і підказати потрібний шлях.
 • Коли ми вибираємо маршрут, то шлях здається безпечним, а мандрівка цікавою. Але звертайте уваги на навколишнє середовище. Трапляються скелі, непомітні тріщини гірської породи, камені, відшліфовані штормами вони стають слизькими, наче лід. Якщо пильнувати кожен свій крок, то можна завчасно помітити пастки.
 • Звісно головна мета – досягнути небаченої висоти, але… не забувайте роззиратись навколо. З кожнім кроком вам відкриватимуть небачені краєвиди, насолоджуйтесь! Особливе поряд… не пропустіть.
 • Слідкуйте за своїм самопочуттям. Ви не зможете підкорити гору, якщо не зважаєте на здоров’я. Якщо йдете надто швидко – втома забере усі ваші сили, доведеться зупинитись на півдорозі. Коли ви не поспішатимете, втратите багато можливостей, які перед вами відкриваються. Насолоджуйтесь краєвидами, смакуйте соковиті фрукти, втамуйте спрагу прохолодною джерельною водою. Природа дуже щедра.
 • Слухайте себе. Не робіть те, чого не хоче ваша душа. Не треба укладати угоду із совістю. Остерігайтесь фрази: "це важче, ніж я думав", бо такі слова отруюють серце. Ви самі не знаєте, де межа ваших можливостей.
 • Будьте готові пройти на кілометр більше. Гори завжди вищі, ніж нам здається.
 • На вершині не стримуйте себе: плачте, плескайте в долоні, кричить, що є сили, нехай порив вітру очистить розум, забере втому, зітре сумніви із вашого серця. Ви зробили це!
 • Ви знайшли в собі небачену силу, лишилось тільки пообіцяти: ви не зупинитесь, попереду ще безліч незвіданих гір та захоплюючих пригод.
 • Розкажіть свою історію! Станьте прикладом! Нехай інші люди не бояться ризикувати і мають мужність зробити перший крок до нових вершин.

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости