Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Викрадених дітей використовують для пересадки органів в РФ

Викрадених дітей використовують для пересадки органів в РФ

Представники терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" системно викрадають дітей сиріт та інвалідів із зони АТО. Також вони постійно блокують гуманітарний коридор, через який планувалось доставлення дітей в безпечне місце. Кількість викрадених вже сягла понад 100 осіб. Восьмого серпня було здійснено викрадення малят через "Ізварине-Донецьк" у Російську Федерацію. Вивезено 8 українських дітей (усі віком до 2-х років). Кількість та обставин, за якими здійснюють викрадення безліч, тому, на мій погляд, не варто кожний із них описувати. Але зазначу, що перші викрадення були здійсненні як дітей з незахищеної соціальної категорії, так і т.з. "домашніх" під прикриттям "гуманітарної лінії", через яку зрадники, бувші громадяни України покидали нашу територію до РФ.

Видео дня

Припускалось, що викрадених буде використано в якості живого щита, як це практикували в Чечні під час захисту міста Грозний і.т.д, але правда може бути подекуди шокуюча від першого припущення. На моє переконання, дітей викрадають суто з точки зору медичної інженерії. Тобто, окремі та здорові органи дітей можуть використовувати в якості протезування, заміни пошкоджених тканин внутрішніх органів російських найманців, які зазнали поранень під час бойових дій на сході України і не тільки. Я проти, аби ця інформація мала підтвердження, але все вказує на те, що саме в цих цілях використовують українських дітей. Крім цього, омбудсмен Лутковська повідомляє, що за наявною інформацією, того ж 8-го серпня озброєні особи здійснювали тиск на адміністрацію туберкульозного диспансеру м. Алчевськ Луганської області метою незаконного вивозу в РФ 22 дітей, які перебувають на лікуванні в зазначеному медичному закладі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...