Андрій Вадатурський намагається обмазати мене бездоказовим брудом

12т

Прочитав звинувачення нардепа Андрія Вадатурського на мою адресу. Здивувався… Хоча ні, насправді нічого дивного в цих звинуваченнях немає. Адже мені давно відомо, що Андрій Вадатурський лобіює інтереси "БК "ДОРЛІДЕР" - і тому приходить захищати її інтереси на засідання Антимонопольного комітету. Народного депутата не зупиняє те, що СБУ вже давно стежить за цією фірмою, власник якої - громадянин РФ - з 2008 р. отримав підряди на 1,07 млрд.грн, але постійно потрапляє у скандали, пов’язані з відмиванням бюджетних коштів і неякісною роботою.

Наприклад, у 2013 р. співробітники Держфінінспекції звинуватили "ДОРЛІДЕР" у значному (на суму в 9,8 млн грн) завищенні вартості робіт по ремонту автодороги Р-06 "Ульянівка-Миколаїв". У березні 2016 р. СБУ відкрила кримінальне провадження в частині 5 ст.191 УКУ через неякісний ремонт, що завдав шкоду міському бюджету Миколаєва у 3,2 млн.грн.

Андрій Вадатурський дуже зацікавлений у "своїх людях" в керівництві Миколаївської САД також через те, що саме вантажівки "Нібулону" вщент розбивають дороги Миколаївщині, а платити штрафи не бажають.

Але оскільки я переконаний, що правила і закони мають виконувати всі громадяни, незалежно від їхніх статків і ступеня впливу, я не погодився ні підтримати потрібних людей в керівництві САД, ні "закрити очі" на порушення під час тендеру. Через мене в останню мить зламалося декілька працюючих схем, а на посади прийшли нові люди.

Тепер Андрій Вадатурський намагається обмазати мене бездоказовим брудом.

Та я не боюся. Всі факти, цифри і документи легко підтверджують, хто з нас насправді лобіює свої інтереси. Запрошую всіх охочих, насамперед представників ЗМІ, перевірити їх і публічно висловити свою думку.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости