, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Путін пропонував нам взяти Кубань?

43.5т

Усім, хто повівся на типову інформашку від Путлєра про те, що йому Порошенко запропонував забрати Донбас. Правда не тим, хто верещить: "ЗраданаспрєдалізащонаМайданівмирали!" Цих інфузорій-туфельок я вже давно зі списку френдів позачищав і живу в іншій від них реальності. А звертаюся до нормальних і шанованих мною людей, які дуже стривожилися цією заявою, чекають якоїсь серйозної реакції від пресслужби президента, твердять, що це страшний удар по іміджу Порошенка.

Так от, саме до таких добропорядних громадян:

- А Ви офіційно спростовували заяву, що Ви, так саме Ви, їсте пельмені з м'яса російських дітей? Що саме Ви стоїте на колінах, коли їдуть у авто активісти Правого сектора, що всі члени ОУН і фашисти мають по двоє рабів, а персонально Вам за особливі заслуги перед хунтою виділили аж п'ятьох закріпачених російськомовних громадян України. Я не знаю, чи варто реагувати на кожну дурь, яку виригне пуйло. Той, хто виправдовується - вже програв, хто сміється - переміг.

Ви дійсно хочете, щоб ми програвали в інформаційному полі? Чому? Ви працюєте на ФСБ або Ви член партії Батьківщина? Чи просто хочеться зайвий раз об своїх ноги витерти, "щоб чужі боялися"?

МЗС відповів дзеркально - тролінгом. І все. Я взагалі проти того, щоб на подібну беліберду була офіційна відповідь. Краще щось на зразок:

- Вибачте, але все було якраз навпаки! Путін, як наша сторона зрозуміла, пропонував нам узяти під контроль Кубань і Воронежчину, бо фінансова ситуація їм не дає змоги утримувати ці регіони. А Порошенко відмовився, бо хоче, щоб ця пропозиція прозвучала публічно на засіданні Генасамблеї ООН, а не кулуарно. Тому ми відмовилися від Воронежа, а про Донбас усе детально написано в Мінських статтях - там ми чітко вимагаємо: раша пішла на #%&!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги