Кругова порука і корупція в судах зашкалює

8.2т

Подільський райсуд Києва закрив справу проти судді Макарівського райсуду Київської області Владислава Оберемка, якого спіймали п'яним за кермом автомобіля. Під час затримання суддя вчинив опір і погрожував правоохоронцям пістолетом. Будь-кого за таких незаперечних доказів суд давно б мав посадити за грати надовго. Але кругова порука і корупція в судах зашкалює. Справедливого суду насправді в Україні немає, є імітація суду, є судилище. Після Майдану багато що в нашій країні змінилося. Не змінилася лише злочинна система прокуратури та судів. Замість того, щоб знищити цю корупційну систему, влада імітує її реформування. Бо ця система продовжує, як і при Януковичу, служити владі, виконуючи команди "фас" по переслідуванню політичних опонентів і віджиманню майна.

Цю злочинну систему треба негайно знищити, якщо реально, а не на папері хочемо бути в Європі. Для цього Президент має без жодних сантиментів звільнити свого кума генпрокурора Шокіна, який кришує корупцію в органах прокуратури. Треба звільнити всіх до одного з 10 тисяч працівників прокуратури і набрати нових, без корупційного минулого. Так само мають бути звільнені всі 9 тисяч суддів і на прозорих конкурсах за участю громадськості набрані нові.

На жаль, подані Президентом до парламенту зміни до Конституції, не вирішують цю проблему, а консервують її через переатестацію суддів. Тому звертаюся до Президента з пропозицією внести до парламенту новий законопроект, який би базувався на запропонованих нами принципах. Не буде реальних реформ - суддів і прокурорів почнуть відстрілювати. Не будіть лихо, поки воно тихо!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости