УкрРус

Кругова порука і корупція в судах зашкалює

Подільський райсуд Києва закрив справу проти судді Макарівського райсуду Київської області Владислава Оберемка, якого спіймали п'яним за кермом автомобіля. Під час затримання суддя вчинив опір і погрожував правоохоронцям пістолетом. Будь-кого за таких незаперечних доказів суд давно б мав посадити за грати надовго. Але кругова порука і корупція в судах зашкалює. Справедливого суду насправді в Україні немає, є імітація суду, є судилище. Після Майдану багато що в нашій країні змінилося. Не змінилася лише злочинна система прокуратури та судів. Замість того, щоб знищити цю корупційну систему, влада імітує її реформування. Бо ця система продовжує, як і при Януковичу, служити владі, виконуючи команди "фас" по переслідуванню політичних опонентів і віджиманню майна.

Цю злочинну систему треба негайно знищити, якщо реально, а не на папері хочемо бути в Європі. Для цього Президент має без жодних сантиментів звільнити свого кума генпрокурора Шокіна, який кришує корупцію в органах прокуратури. Треба звільнити всіх до одного з 10 тисяч працівників прокуратури і набрати нових, без корупційного минулого. Так само мають бути звільнені всі 9 тисяч суддів і на прозорих конкурсах за участю громадськості набрані нові.

На жаль, подані Президентом до парламенту зміни до Конституції, не вирішують цю проблему, а консервують її через переатестацію суддів. Тому звертаюся до Президента з пропозицією внести до парламенту новий законопроект, який би базувався на запропонованих нами принципах. Не буде реальних реформ - суддів і прокурорів почнуть відстрілювати. Не будіть лихо, поки воно тихо!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги