, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Ніким, окрім Росії, Нікарагуа і Тувалу, не визнана Абхазія запровадила візовий режим для громадян країн, які не визнають її незалежність – тобто практично для всіх, крім тих самих Росії, Нікарагуа і Тувалу, - пише Віталій Портніков для Радіо Свободи.

Це рішення Абхазії, звичайно ж – рішення Кремля і демонструє, що в бунтівній грузинській автономії встановлюється справжній окупаційний режим. На відміну від інших окупованих Росією територій, Абхазія намагалася проявляти хоча б самостійність у визначенні власного внутрішньополітичного курсу і кадрового вибору. Абхазів не раз карали за це, а у 2014 році помічник Путіна Владислав Сурков влаштував в республіці державний переворот і привів до влади вкрай непопулярного у абхазів чекіста Рауля Хаджимбу. І Хаджимба з того часу просто виконує будь-які божевільні бажання своїх господарів.

Саме тому безвізовий режим в’їзду в Абхазію – він тепер не тільки для росіян. Він і для жителів окупованих Росією територій колишнього Радянського Союзу – Південної Осетії, Придністров’я і – увага! – Донецької та Луганської областей України. Так, жителі окупованих частин цих двох регіонів зможуть потрапити з однієї окупованої території на іншу без будь-яких віз – досить тільки показати паспорт із реєстрацією. "Стосовно жителів південно-східної України ("ДНР" і "ЛНР") діє режим спрощеного в’їзду на територію Республіки Абхазія. Для в’їзду потрібний внутрішній паспорт громадянина України з пропискою на території "ДНР" або "ЛНР", або документ, що засвідчує особу громадянина "ДНР" або "ЛНР"", – йдеться в повідомленні з Сухумі.

І це аж ніяк не жарти. І за рішення Хаджімби, і за події на Донбасі перед Путіним відповідає одна і та ж людина – Сурков. І якщо він вписує "народні республіки" в абхазький безвізовий режим – значить, ще раз дає зрозуміти, що Росія не збирається виконувати Мінські угоди і відмовлятися від контролю над Донбасом і ділянкою російсько-українського кордону. Для Суркова і його компанії "ДНР" та "ЛНР" тепер те ж саме, що Абхазія і Придністров’я. І це їхнє самовикриття не варто не помічати.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги