Висновки до 22 річниці підписання Будапештського меморандуму

1.2т

Сьогодні 22 річниця підписання в Будапешті Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (Будапештського меморандуму).

Декілька висновків які слід зробити у зв'язку з цією сумною для України датою:

1. Відмова від третього в світі ядерного потенціалу в обмін на нічого не варті як показав час гарантії територіальної цілостності являється актом національної і державної зради.

2. Допоки Україна офіційно не звернулася до держав підписантів Будапештського меморандуму з вимогою скликати безпекову конференцію в цьому форматі на якій має бути поставлене питання його виконання Україна і українські політики не мають жодного права судити про дипломатично-юридичну ефективність цього документу.

3. Долучення до перемовин по де окупації Донбасу і Криму в Будапештському форматі США і Великої Британії буде надпотужним дипломатичним ударом по країні-агресору Російській Федерації.

4. З чисто юридичної точки зору після початку збройної агресії Росії проти України та окупації Криму та частини Донбасу, приєднання України до Договору про не розповсюдження ядерної зброї являється автоматично денонсованим.

5. Враховуючи все вище наведене використовуючи свій науковий і технічний потенціал Україна має невідкладно розпочати роботи по відновленню тактичної ядерної зброї, що однозначно стане запорукою відновлення територіальної цілостності нашої держави і поверненню миру на нашу рідну землю.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости