Росія готує загострення на Донбасі

12.8т

Останнім часом про загострення багато говорили на різних рівнях, від аналітиків до голови РНБО, але ж окрім скачкообразних збільшень кількості обстрілів, які подекуди зашкалювали за позначку 70 на добу, протягом липня-серпня та значних, у ці дні, втрат особового складу для наших військ, більше особливих проявів цьому для ока пересічного громадянина не було.

Разом з тим, данні розвідки наголошували на виявлених розвідувальних признаках, що зазначають про підготовку РФ до широкомасштабних провокацій, зокрема говорилось про постійне прибуття на окуповану територію військової техніки та важкого озброєння з Росії. Звісно, все це, країна-агресор щиро поставляє шахтарям та трактористам Донбасу.

То, що ми маємо на сьогодні:

явно спланована, російськими спецслужбами провокація в Криму по "затриманню українських диверсантів", яка на початку була абсолютно не зрозумілою за своєю суттю;

значне збільшення прицільних обстрілів за минулу добу та їх збільшення взагалі за поточну. Так позавчора ми мали – 48, вчора 52 обстріли за добу, а за поточну лише на 16 годину маємо вже 44 обстріли. А по переду ще вечір і ніч – саме ті пори доби, коли терористи найбільш активізують обстріли з важкої артилерії і мінометів;

заяви російських "експертів" про активізацію бойових дій з боку "ополченців" "ДНР/ЛНР" і от остання інформація, що знов таки, ключове слово – нібито, в "ДНР" затримали Є. Бражнікова, який, вдумайтесь, "організував цілу індустрію по підтримці українських диверсійних груп для організації терактів і головною метою, яких був сам Зхарченко" – яка довбана нісенітниця!!!

Таким чином, якщо ці перераховані фактори стулити до купи, то вимальовується картина маслом, а місцями навіть з ікрою баклажанною, що для москалів означає – заморською. Так от саме, провокація в Криму, як нині вже потроху вимальовується, потрібна була Росіянам для декількох моментів, зокрема й для демонстрації невідворотності адекватної відповіді з боку "всемогутньої наддержави" по відношенню, до "зарвавшогося нахаби і вискочки", якого неодмінно треба покарати, вказавши йому на його дійсне місце під сонцем. А воно, між нами – не зовсім "тепленьке". Як бачимо ця ескалація дурні продовжується. Після "кримських диверсантів" маємо продовження у вигляді донецького терориста чи шпигуна і ця розкрутка робиться для створення уяви, виключно в інформаційному просторі, що Україна ніби то веде не адекватну гіперагресивну політику відносно мирного і шматками майже святого "населення Донбасу".

Тут попахує вже відомим пропагандистським штампом про захист "руськоязичних", от і тут щось подібне має трапитись. Хтось когось має захищати, або нападати і вбивати, це не важливо, головне, що б війна тривала, а для цього час від часу її треба загострювати, а то вона скоро усім надоїсть.

Крім того, зараз доволі активно загомоніли так звані російські "експерти", а по суті "говорячі голови", які є лише гвинтиками в глобальному пропагандистському процесі державної машини, про ніби то прийняте Росією рішення, що вона припиняє процес стримування "військ ДНР/ЛНР" щодо їх наступальних дій на українські війська.

Зрозуміло, що це все повна дурня, що ніяких військ "ДНР/ЛНР" не існує, як і не існує наступального пориву неіснуючих військ, але ж насправді, це свідчить про ймовірні активні дії російських військ в найближчий час під прикриттям цих самих фейкових "військ шахтарів і трактористів", що вписується в загальну канву агресивної політики Кремля, вважаючи на те, що напередодні Росія домовилась з Іраном і тепер з його території наносить авіа удари по Сирії стратегічними бомбардувальниками Ту-22МЗ та фронтовими бомбардувальниками Су-34. При цьому, Росія недвозначно кричить про створення коаліції по боротьбі з ІДІЛ між Росією, Сирією, Іраком та Іраном. На справді це просто демонстрація сили перед Заходом і перш за все перед Америкою, особливо, вважаючи на покращення відносин з Туреччиною.

Хочу наголосити, що жодного позитивного рішення від Росії, спрямованого на вирішення конфлікту на Донбасі, на сьогодні не слід очікувати, як і не слід сподіватись, що ця війна якось чином сама "розсмокчеться".

Отже, на найближчу перспективу – попереду День незалежності України, якого російська "миролюбна нація", що постійно чомусь намагається стати новим світовим диктатором, дуже не любить, натомість, дуже любить організовувати українцям у цей день "кроваві сюрпризи" на кшталт Іловайська, до чого треба бути готовим.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости