Чому клан Балог агітує за угорську партію?

Чому клан Балог агітує за угорську партію?

Балоги вже увійшли в українську політичну історію тим, що їхній сімейний клан незмінно (фактично, ледь не з часів президента Кравчука) контролює не лише всі кадрові призначення на території Закарпаття, а і всі підступи до митниці та схем, які "задіяні" на кордоні.

Як не парадоксально, геніальність цього клану полягає в тому, що вони змогли, підтримуючи Кучму, стати друзями Ющенка. Потім – активно підтримати команду Януковича та бути представниками президента Порошенка під час його президентської та парламентської виборчої кампанії 2014 року.

Сьогодні ситуація суттєво змінилася: ледь не вперше ця сім’я стоїть перед фактом втрати тотального впливу у регіоні. Саме тому заради збереження цього впливу ними використовуються усі доступні і недоступні методи.

Видео дня

Трохи слів стосовно цього клану. Зрозуміло, що окрім трьох рідних братів Балог у парламенті цього скликання – Віктора, Івана та Павла, а також двоюрідного брата Василя Петьовки, сьогодні до системи місцевого самоврядування йдуть ледь не всі "і мертві, і живі, і ненарожденні" Балоги: дружина Віктора Балоги Оксана йде до Закарпатської обласної ради, його син Андрій балотується у мери Мукачевого, а слідом за ними – і двоюрідні, троюрідні родичі.

Сам Віктор Балога, розуміючи, що в парламенті цього скликання він разом з братами не спромігся провести жодного серйозного закону, вирішив активніше діяти задля збереження свого впливу на Закарпатті. Так, він, будучи народним депутатом, особисто очолює список "Єдиного центру" до обласної ради.

Але головна суть не в тому, що сім’я Балог тотально штурмує центральну й місцеву владу, і навіть не в тому, що при цьому ними використовуються старі перевірені методи – роздача грошей на дітей, інвалідів, сиріт, циганів… А в тому, що в черговий раз клан Балог почав розігрувати міжнаціональну карту.

Відомо, що свого часу, коли їм треба було зміцнитися на Закарпатті та переконати чергового президента України в тому, що Балоги мають достатній вплив у цьому регіоні, завжди "раптово" активізовувалися "прикарпатські русини", які, після досягнення певних домовленостей із Балогами, заспокоювалися.

Сьогодні сім’я Балог вирішила зробити ставку не лише на "Єдиний центр", а й на угорську партію, яка є реальним фаворитом на виборах у Береговщині. На всіх зустрічах в регіонах, де брати Балоги мають вплив, вони пропонують голосувати або за їхню партію, або за угорську, бо "решта українських партій нам тут не потрібні".

От і виходить: для того, щоб повернути владу на Закарпатті, а разом з тим, зрозуміло, і контроль над митницею та кордоном, клан Балог вирішив оголосити війну всім українським партіям, натомість підтримуючи угорську партію, з якою, очевидно, легше домовитись, як свого часу з "русинами".

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...