Коли НАТО відновить співпрацю з Росією

1.7т

НАТО засуджує і ніколи не погодиться з окупацією Криму. 40 років тому Хельсінський заключний акт заклав засади відносин між Сходом і Заходом. З того часу принципи закладені в ньому лежать в основі безпеки Європи. Спочатку Росія підтримувала їх, проте сьогодні, з анексією Криму та військовою агресією на сході України, вона вирішила їх порушити. НАТО засуджує такі дії і ніколи не погодиться з ними. Більш того, Альянс не буде співпрацювати з Росією поки вона не піде з Донбасу і не поверне Україні Крим.

Сьогодні ситуація в Україні є дуже складною. Кримські татари підлягають переслідуванням і репресіям. Росія та її поплічники постійно порушують режим припинення вогню на Донбасі. Тому світовій спільноті потрібно постійно чинити тиск на неї з тим, щоб вона повністю дотримувалась вимог визначених в Мінських домовленостях. І поки вона не буде цього робити, даний тиск буде продовжуватись.

Через три роки після агресії, для України є можливість для руху вперед. Країні потрібно проводити глибокі реформи, зокрема в оборонному секторі. Також слід провести боротьбу з корупцією, домагатись забезпечення верховенство права. НАТО, в свою чергу, підтримує і буде продовжувати надавати підтримку Україні всіма можливими способами: як з боку самої організації, так і на двосторонньому рівні.

Текст наданий прес-службою Київського Безпекового Форуму

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости