Спостерігаю, як зростає "армія платних захисників влади". Складається враження, що це відбувається рівно пропорційно до зростання недовіри й ненависті суспільства до влади.

Десятки "політтехнологів", "політологів", "експертів", "блогерів" та ін. вдень і вночі ганьблять і нищать "ворогів" Президента і Уряду. Популісти, друзі Путіна і взагалі зрадники - такі змістовні оцінки вони надають тим "гадам", які "делікатно" нагадують владі про невиконані обіцянки, нове кумівство, нову корупцію, нове хамство влади, яке часом навіть перевершує те, що було при попередній, "злочинній" владі.

Найбільше бісить те, як здебільшого вічні білобілетники, які автомат у музеї або в кіно бачили, чи діти або внуки колишньої радянської номенклатури вчать у своїх опусах, як "правильно воювати" і чому необхідно простому люду жити на мінімальну пенсію в 1074 гривні чи, фактично, на середню зарплату у 2-3 тисячі гривень, БО - ВІЙНА І ПУТІН!

Повертати конституційно передбачені і "тимчасово забрані" Урядом пільги інвалідам, ветеранам і сім’ям, які залишились без годувальників (ліквідаторів, афганців чи атошників) – це, на їхню думку, чистий популізм... Натомість прокурорам, поліцейським, міністрам зарплати треба підвищувати. А народ хай потерпить, бо "керівна й направляюча сила Уряду" - МВФ - проти…

А приходячи додому, вони радісно перераховують "чесно відроблені" на владу гроші, (звісно, в конверті, навіщо податки платити?) і пишуть черговий моралізаторський блог про те, як треба "любити країну і владу", і не плакатись, що зарплати та пенсії "африканські"… БО Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - ВЛАДУ ЗАХИЩАТИ! (за гроші).

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости