Як в аеропорту Бориспіль знущаються з іноземців

Як в аеропорту Бориспіль знущаються з іноземців

Ви знаєте, що кожного дня в аеропорту Бориспіль на цілу ніч, не зі своєї вини, застрягають іноземні гості, які мали необережність прилетіти в Україну?

Для громадян з 13 країн, зокрема Австралії, Нової Зеландії, Китаю, ОАЕ та інших країн Україна видає візи по прибуттю, пише Мар'ян Заблоцький для "Української правди".

Не знаю навіщо взагалі контролювати міграцію, наприклад, австралійців в Україну, але суть в наступному.

Візу по прибуттю в Борисполі можна отримати в консульському відділі аеропорту тільки з 9:00 до 19:00. Якщо рейс відвідувачів України прибув по закриттю відділу, то ночують на стільчиках в Борисполі до ранку!

Видео дня

Буквально вчора така доля спіткала двох австралійців, які вирішили пролетіли пів планети щоб побачити країну вільних людей. Дякуючи оперативному втручанню народного депутата відвідувачів, принаймні цього разу, після декількох годин очікування, вдалось випустити, але таких прикладів одиниці.

Митники, з якими мені довелось поспілкуватись, кивають на консульський відділ, який знаходиться в підпорядкуванні МЗС. Кажуть, що не раз просили адаптувати графік – все безрезультатно.

Особистих контактів представники консульського відділу нікому з представників аеропорту не залишають спеціально, щоб не вертатись кожного вечора за застряглими пасажирами. На офіційний телефон після 19:00 теж не відповідають. Дбати за приголомшених іноземців залишається співробітникам аеропорту. Митники кажуть, що таке в них кожного дня!

Жодних ліжок чи будь-яких зручностей щоб нормально скоротати ніч немає.

На мою думку, поточна ситуація – це повний абсурд та ганьба для України!

Авіакомпанії, навіть МАУ, не повідомляють про такий нюанс пасажирів. Консульських відділ, незважаючи на те, що, напевно, знає про скоре прибуття іноземців, що потребують візи, графік роботи не коригує.

А тепер давайте на секунду уявимо, що до України мали необережність прилетіти ті ж інвестори з Еміратів, Китаю чи Австралії. І тут їм одразу пояснюють усе, що треба розуміти про Ease of Doing Business in Ukraine.

Відсутність цілодобової роботи консульського відділу в аеропортах – це свинство не тільки по відношенню до гостей України, але й до українців в цілому. Втрачені репутаційні та інвестиційні вигоди від цього радянського бюрократичного маразму незрівнянно вищі, ніж будь-які витрати на роботу в ще одну зміну консульського відділу.

Як громадянин, платник податків і просто адекватна людина, звертаюсь до керівництва аеропортів, Державної авіаційної служби України, ДФС та МЗС з вимогою забезпечити цілодобову роботу консульських відділів у всіх аеропортах, що приймають міжнародні рейси. Майте совість!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...