Ще не завершилась дискусія про те, що Черкаська міська виборча комісія, яка очолюється колишніми регіоналами, що зараз представляють квоту БПП, не зареєструвала 12 кандидатів у депутати від Партії вільних демократів та відмовилась виконувати рішення суду, як щойно з'явилась унікальна новина виборчої кампанії "по-новому": вночі знято з реєстрації весь список команди Сергія Одарича від Партії вільних демократів.

Складається враження, що на Черкащині влада вирішила досягти результату простим методом: усіх ключових опонентів просто не допустити до виборів... І я не здивуюсь, якщо до завершення виборчої кампанії у виборах будуть брати участь лише Блок Петра Порошенка, "Наш край" як братська структура з колишніх регіоналів та "Опозиційний блок", який голосує разом з ними в окружній комісії.

Цікаво було б почути з цього приводу думку голови ОДА, який зобов'язаний контролювати виконання Конституції і законів на території області, Президента України як гаранта Конституції та їхню реакцію на це: чи готові вони захистити виконання законів і Основного Закону на території області чи такий сценарій виборів "по-новому" погоджений з ними?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости