Весняне загострення: ніхто не сумнівається, що Путін продовжить свій наступ

11.6т

Мабуть, ніхто не сумнівається, що навесні Путін продовжить свій наступ на Донбасі.

Експерти лише розходяться в тому, коли це станеться: в березні чи квітні. Можуть вони посперечатися між собою, коли розпочнеться повномасштабна війна і чи розпочнеться взагалі.

Насправді достеменно всіх цих нюансів не знає ніхто. Боюсь, що і сам Путін. Логіка війни підказує, що боротьба має тривати до переможного кінця. Ось тільки нема логіки в самій війні, як і в діях тих, хто її розв’язав і продовжує на цьому заробляти.

Якщо маємо справу з хворим пацієнтом, про що, здається, не писав лише лінивий, то повинні запобігти весняним загостренням його хвороби.

Звісно, найбільш дієвим був би суд в Гаазі, але про це рано навіть мріяти. Звільнившись від Нємцова, путінський режим забезпечив собі безбідне існування у недалекому майбутньому, тому не слід сподіватися на потужний вибух у стані російської опозиції. А вже про Майдан біля Кремля чи Березову революцію в Росії можуть говорити лише безнадійні фантазери.

З іншого боку, весняне загострення у Путіна вже, здається, не здатні спинити ні економічні санкції Європи, ні летальна зброя США. Розмахуючи ядерною кувалдою, Кремль настрашив увесь світ.

І ось тут виникає ключове слово – СТРАХ. Будь-яке загострення хвороби – фактичне чи симуляція, як зараз у випадку з Путіним, - викликане страхом насамперед з боку пацієнта. Це вже потім він своєю поведінкою наганяє страх на тих, хто його оточує. Путін панічно боїться власного фізичного знищення, у кожному, особливо серед найближчого оточення, бачить потенційного вбивцю. Чим більше боїться Путін, тим масштабнішими можуть бути руйнування навколишнього світу. Фобії не дають йому можливості адекватно мислити. І все ж досвідчені психіатри знають, що є внутрішня логіка в загнаної страхом у глухий кут людини. Вона, як щур, битиметься за своє існування до кінця, перегризаючи горло всім, хто лише посміє доторкнутися до неї.

Путін дуже хоче, щоби його боявся увесь світ. Люди ж, які розуміють, що найбільшим боягузом на планеті Земля є Володимир Володимирович Путін, - уже непереможні. Так, цей боягуз є смертельно небезпечним і ще багато біди може накоїти, - але його страх – це лише його внутрішній страх, який до нас не має жодного стосунку. Ми змушені спілкуватися з цим небезпечним для планети Земля боягузом, але це слід робити з позиції лікаря, який знає, які таблетки чи уколи слід застосувати до хворого, а не перетворюватися вслід за Меркель і Олландом на бідних родичів, які не знають, як умиротворити свого безумного сина чи брата. Чим швидше світова спільнота усвідомить, що Путін сам усього боїться, навіть власної тіні, - тим дієвішими будуть заходи спротиву людиноненависницькій політиці кремлівського карлика.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости