Отже, все по порядку.

1. Повідомляю редакцію "Обозревателя", що народний депутат України Віталій Купрій не давав ЗМІ будь-яких інтерв’ю, в яких звинувачував мене у співробітництві з ДНР, корупції тощо. Цей факт він підтверджує особисто, тому опублікований текст в даній частині є поширенням відверто неправдивої інформації.

2. Вигадкою є також інформація про заяви місцевого активіста з Рахівщини Миколи Кокіша, який нібито розповідав журналістам про мою причетність до вирубки лісу на Закарпатті. Автори матеріалу використали ім’я пана Миколи самовільно задля підготовки сфальсифікованого компромату на мене. Від себе офіційно заявляю, що не маю ніякого відношення до незаконної та будь-якої іншої вирубки лісів на Закарпатті чи деінде ще. Все це – поширення завідомо неправдивої інформації.

3. Що стосується компаній "Фреш Лайн", "Метрудтранс" та інших, то вже більше десяти років я не є ані власником, ані співвласником чи бенефіціаром цих підприємств. Тому жодного стосунку до внутрішніх справ вказаних компаній, в тому числі до їх боргів, судових спорів з іншими суб’єктами, на сьогоднішній день не маю. Своєю чергою, пан Мозговий, який нині керує ПП "Фреш Лайн", не є і ніколи не був моїм помічником. Підтвердження цьому можна знайти на офіційному сайті Верховної Ради:

4. В питанні отримання державної компенсації за житло немає жодної сенсації. Вона нараховується автоматично відповідно до ст. 35 Закону України "Про статус народного депутата України". Ще в грудні минулого року її отримали 177 нардепів, в тому числі 6 офіційних мільйонерів, однак низка ЗМІ приділяє надмірну увагу саме моєму випадку. Хочу наголосити: я не вимагав у держави цих коштів, не писав ніяких заяв на відшкодування і т.д. Понад те, враховуючи резонанс довкола цієї ситуації, готовий написати заяву про відмову від компенсації в подальшому.

5. Щодо нерухомості, яка перебуває у власності членів моєї родини, то ні для кого не секрет, що я прийшов у парламент з бізнесу. Отримуючи прибуток з підприємницької діяльності, я завжди декларував свої доходи і продовжую цю практику нині. Ні я, ні мої рідні не приховували і не приховують інформацію про свою власність, всі дані є у відкритих реєстрах, з усього майна сплачуються податки, все відкрито і офіційно. Тому ніхто нічого не ховав, як пишуть окремі видання, тут немає жодних таємниць. Крім того, якщо ви поглянете на офіційні документи з реєстрів, то переконаєтесь, що більшість об’єктів нерухомості була придбана ще до того, як я став народним депутатом.

В підсумку хочу сказати, що останнім часом через авторитетні вітчизняні ЗМІ проти мене ведеться інтенсивна інформаційна кампанія з використанням завідомо неправдивої інформації та за допомогою відвертої маніпуляції фактами. Враховуючи це, закликаю ініціаторів кампанії припинити генерувати брехню і поширювати її в медіапросторі.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости