Дуже поганий мем вбито українцям в голови

27.3т

На продовження теми вчорашнього нічного ефіру на 5-му (і не тільки!). Дуже поганий мем вбито українцям в голови - ніби в нас "нічого нема", і ми кругом "бідні, бо дурні", - нема ні своїх інтелектуалів, ні фахівців-експертів, ні свого мистецького продукту, ні своєї армії... упс, соррі, про армію вже зась так казати, вона вже більш ніж переконливо продемонструвала всьому світові, що таки дуже навіть є))... А з усім іншим гірше - на демонстрацію, що воно "є" (чи принаймні МОГЛО б бути), треба мати як мінімум інформаційну незалежність. А от цього - таки справді, нема.

Для ілюстрації - "бомбова" стаття Олександра Сушка за 12.08.2008.

Коли все так і сталось, ніхто її не став обговорювати, тема "ах, та хто ж би міг подумати!" ялозиться й досі, і наш інформпростір без продиху забито нашвидкуруч зліпленими "лідєрамі мнєній" із сумнівними російськими вишами в анамнезі: жрітє, што дают!..

Ось це й є - інформаційна війна: перша й найголовніша стадія "завоювання країни" (subversion), про яку 1984 р. попередив Захід колишній співробітник КҐБ СРСР Юрій Бєзмєнов. (До речі, за рік ніхто так не зробив до його славетного інтерв'ю укр. субтитрів, я не помиляюсь?).

Звідси мораль (якої не встигла озвучити вчора в ефірі): коли наступного разу почуєте впевнені заяви, що в нас "нічого нема", - ставте подумки такого спікера на "паузу". В 9 випадках із 10 це виявиться свідомо чи несвідомо ширений "токсичний мем", але не прогадаєте ви в будь-якому випадку)).

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости